حجت الاسلام و المسليمن "سيداحمد ميرعمادي" جمعه 15 مرداد در جاشيه بازديد از اولين نمايشگاه ملي رسانه ديجيتال و دومين نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاري هاي استان لرستان در جمع خبرنگاران افزود: يکي از مشکلات جدي استان لرستان براي اقدام در جهت برگزاري رويدادهاي مهم و بزرگ فرهنگي در سطح ملي و بين المللي محروميت استان در زمينه امکانات و زيرساخت هاي لازم حاين بخش است.

ایشان تصريح کرد: مسئولان نظام مقدس جمهوري اسلامي به ويژه دولتمردان بايد با ايجاد، تامين و توسعه زيرساخت هاي لازم فرهنگي، زمينه و بستر مناسب براي توسعه لرستان را فراهم کنند.

امام جمعه خرم آباد با اشاره به برپايي نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال و مطبوعات در لرستان، اظهار داشت: در مجموع آنچه که مطبوعات و خبرگزاري ها انجام مي دهند اقدامي در راستاي ايجاد تحول و پويايي در حوزه هاي مختلف استان لرستان است.

وي گفت: مشارکت بالا و گسترده جوانان در برگزاري اين نمايشگاه نشان از علاقه و اشتياق جوانان متعهد و مومن ايران اسلامي براي توسعه و پيشرفت کشور است.

نخستين نمايشگاه ملي رسانه هاي ديجيتال و دومين نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاري هاي استان لرستان که از 9 مردادماه در محل نمايشگاه هاي بين المللي خرم آباد آغاز شده، امشب به پايان مي رسد.

برای مشاهده تصاویر بازديد نماینده ولی فقیه در لرستان از اولين نمايشگاه ملي رسانه ديجيتال و دومين نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاري هاي استان بر روی گزارش تصویری کلیک کنید.   

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار