آیت الله سید احمد میرعمادی در جمع خبرنگاران با دعوت اقشار مختلف مردم لرستان برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: امسال گرامیداشت این روز از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وی تصریح کرد: در شرایطی که رژیم صهیونیستی به واسطه بیداری اسلامی در منطقه منزوی شده است روز قدس از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود.

آیت الله میرعمادی عنوان کرد: همه مردم ایران از زن و مرد با همدلی و همزبانی فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را در روز قدس سر خواهند داد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد افزود: مردم غزه و مسلمانان فلسطین گرفتار هستند و یقینا ملت های مسلمان به خصوص ملت ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله روز قدس پاسخ جنایات صهیونیست ها را خواهند داد.

آیت الله میرعمادی خاطرنشان کرد: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نشان خواهد داد که ملت ایران همچنان به آرمانهای امام و رهبری معظم انقلاب پایبند هستند.

وی روز قدس را نماد اتحاد مسلمانان دانست و بیان داشت: با فریادهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» مسلمانان در سراسر دنیا ریشه رژیم صهیونیستی برکنده خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد بیان داشت: شکست اسرائیل در مقابل حزب الله در جنگ ۳۳ روزه و شکست این رژیم در جنگ ۲۲ روزه غزه خود نشانی از نزدیک بودن نابودی رژیم اشغالگر قدس است.

امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه پیروزی فلسطین نزدیک است، عنوان کرد: از سوی دیگر راهپیمایی امسال ملت مسلمان ایران و دیگر ملتهای آزاده جهان پاسخی به یاوه گویی های سردمداران زورگوی دنیا است.

ایشان ادامه داد: لازم است برادران و خواهران دینی ما با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس در جبهه حق حضور یافته و تنفر و انزجار خود را از جنایات و حاکمیت رژیم صهیونیستی اعلام کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار