آیت الله سید احمد میرعمادی از روز دوازده فروردین به عنوان روز حاکمیت اسلام پس از دو هزار و پانصد سال حکومت رژیم شاهنشاهی یاد کرد و بیان داشت: نظام جمهوری اسلامی از اندیشه های ناب امام بزرگوار سرچشمه گرفت و با رای مردم به ثمر نشست که از این جهت این روز برای تاریخ انقلاب اسلامی روزی درخشان و ماندگار است.

امام جمعه خرم آباد ضمن تاکید بر بزرگ شمردن روز جمهوری اسلامی افزود: به همه پرسی گذاشتن "جمهوری اسلامی" نشان دهنده سرنوشت ساز بودن رای مردم و حاکمیت مردم بر تمام امور است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم‌آباد با بیان اینکه برگزاری این همه پرسی و گرامیداشت روز آن بسیار مهم است، تصریح کرد: امام خمینی(ره) روز ۱۲ فروردین ماه را عید بزرگ ملت ایران نامیدند چرا که در این روز سرنوشت ملت ایران تغییر کرد.

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه مردم ایران در روز ۱۲ فروردین ماه استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران و تثبیت آن را با آرای خود اعلام کردند، افزود: در طول بیش از سه دهه گذشته مردم با حضور در انتخابات های مختلف و مناسبت های گوناگون برای استمرار نظام جمهوری اسلامی ایران رای داده‌اند.

وی با بیان اینکه ملت ایران در ۱۲ فروردین رای به استقرار و تثبیت نظام دادند و در ادامه آن با حضور در صحنه های مختلف رای به استمرار نظام را داده اند، ادامه داد: در هیچ جای دنیا نمی توان چنین روندی را پیدا کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار