حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی صبح چهارشنبه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن به خبرنگار مهر گفت: مردم استان لرستان بار دیگر با شور، عشق و علاقه در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا کردند.

وی تصریح کرد: امروز جلوه هایی از وحدت و اتحاد و همدلی و یکپارچگی ملت ایران به نمایش گذاشته شده است.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه امروز مردم ایران اسلامی و استان لرستان زنده تر و بالنده تر از گذشته به میدان آمده اند یادآور شد: امروز مردم آمده اند تا اعلام کنند همچنان ایستاده اند و راه شهدا را ادامه می دهند.

وی تصریح کرد: دشمنان بدانند تا زمانیکه این مردم با بصیرت و معرفت در صحنه حاضر هستند راه به جایی نخواهند برد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد تصریح کرد: انگیزه حضور مردم در این راهپیمایی سرنوشت ساز انجام تکلیف شرعی و لبیک گفتن به ندای رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی بوده است.

وی ادامه داد: پیام حضور ملت این است که مردم همچنان صاحب قدم و استوار در مسیر دفاع از ولایت، آرمانها و ارزشهای انقلاب ایستاده اند.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه آنچه امروز می بینیم حضور حماسه ساز، باشکوه و با عظمت مردم لرستان است، عنوان کرد: مردم در همان دقایق ابتدایی راهپیمایی صحنه های باعظمتی خلق کردند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه ۲۲ بهمن تجلیگاه وحدت ملت در دفاع از ولایت است ادامه داد: امروز مردم با حضورشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن همه توطئه های دشمنان را خنثی می کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار