نماینده ولی‎فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آبادوی با تأکید بر این‌که انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدا و حضور امام راحل(ره) در دنیا بالنده شد، افزود: امروز با عظمت و بزرگی از انقلاب یاد می‌شود و انقلاب توانسته است تفکر دینی مدنظر را در دنیا زنده کند.

نماینده ولی‌ فقیه در استان لرستان با اشاره به این‌که به برکت انقلاب، اسلام در دنیا زنده شد، ادامه داد: همچنین، به برکت انقلاب حرکت‌های ضداستعماری و ضد استکباری در دنیا شکل گرفت.

انقلاب اسلامی ایران؛ الهام‌بخش نهضت‌های ضد استکباری

میرعمادی با بیان این‌که امروز نیز نهضت‌ها و تظاهرات ضد استکباری به برکت انقلاب صورت می‌گیرد، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران توانست حریت، آزادگی و استقلال را برای کشورهای دنیا به ارمغان بیاورد.

وی با تأکید بر این‌که انقلاب اسلامی ایران توانست به دنیا بفهماند که مردم خودشان باید سرنوشت خود را به دست بگیرند، افزود: امروز انقلاب اسلامی ایران منشأأ بیداری اسلامی در جهان شده است.

نماینده ولی‌ فقیه در استان لرستان با اشاره به این‌که انقلاب اسلامی ایران ده‌ها و صدها دست‌آورد جهانی داشته که ثمره انقلاب خونبار ملت ایران است، گفت: انقلاب اسلامی ایران مبداء تحول عظیم در عرصه فرهنگ، سیاست، اقتصاد و اجتماع شده است.
دشمنان به‌دنبال آسیب رساندن به بُعد اسلامیت انقلاب هستند

میرعمادی با بیان این‌که این انقلاب دشمن و مخالف دارد، تصریح کرد: کسانی‌که منافع‌شان در سایه انقلاب به خطر افتاده و دست آن‌ها از ایران قطع شده دشمنان انقلاب هستند.

وی با تأکید بر این‌که به برکت انقلاب جلوی سلطه دشمنان گرفته شده و آن‌ها نیز آرام نمی‌نشینند، افزود: ده‌ها و صدها توطئه علیه انقلاب انجام داده و می‌دهند و به‌دنبال این هستند که به انقلاب آسیب برسانند و حرکت آن‌را کند یا متوقف کنند.

نماینده ولی‌ فقیه در استان لرستان با اشاره به این‌که دشمنان در درجه اول تلاش می‌کنند تا به بُعد اسلامیت نظام ضربه بزنند، اظهارکرد: دشمنان به‌دنبال این هستند که با ترویج سکولارسیم، تهاجم فرهنگی، اسلام آمریکایی و ترویج عرفان‌های کاذب به بُعد اسلامی بودن انقلاب آسیب بزنند.

میرعمادی با بیان این‌که در درجه دوم دشمنان به‌دنبال این هستند به استقلال ایران آسیب بزنند، تصریح کرد: دشمنان می‌خواهند این حرف را القا کنند که پیشرفت با استقلال منافات دارد و اگر می‌خواهید پیشرفت کنید باید استقلال خود را از دست بدهید.

وی با تأکید بر این‌که در مذاکرات نیز مطرح کردند که شرط برداشتن کامل تحریم اقتصادی این است که استقلال ملت ایران کامل از دست برود و هرچه ما می‌گوییم گوش دهند، افزود: آسیب رساندن به جایگاه ولایت فقیه از دیگر توطئه‌های دشمنان است.
ناکارآمد جلوه دادن نظام مبتنی بر ولایت فقیه از توطئه‌های دشمنان است

نماینده ولی‌ فقیه در استان لرستان و با اشاره به این‌که دشمنان تلاش می‌کنند نظام اسلامی مبتنی بر ولایت فقیه را ناکارآمد جلوه دهند، گفت: این شیطنت‌ها و توطئه‌ها وجود دارد و باید از انقلاب در برابر این آسیب‌ها مواظبت و دقت کرد.

میرعمادی با بیان این‌که یکی از مواقع بسیار مهم که حضور مردم در صحنه از اهمیت فراوان برخوردار بوده راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه است، تصریح کرد: شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن تمام نقشه‌های شوم دشمنان را نقش برآب می‌کند.

وی با تأکید بر این‌که حضور مردم از تمام آسیب‌هایی که به انقلاب وارد می‌شود جلوگیری می‌کند، افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وحدت و استقامت بر اصول و آرمان‌های انقلاب پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن

نماینده ولی‌ فقیه در استان لرستان با اشاره به این‌که راهپیمایی امسال در شرایطی اتفاق می‌افتد که به پیامبر گرامی اسلام توهین شده و در اروپا و آمریکا اسلام‌ستیزی و اسلام‌هراسی آغاز شده است، گفت: از سوی دیگر دشمنان اسلام تکفیری و داعش را مورد حمایت قرار داده و به نام اسلام برجسته می کنند.

میرعمادی با بیان این‌که ایران اسلامی پرچم‌دار اسلام است، تصریح کرد: ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه باید عشق و علاقه خود را به ساحت پیامبر گرامی اسلام و اسلام ناب محمدی(ص) به نمایش بگذارند.

وی با تأکید بر این‌که همچنین در شرایط خاص مذاکرات با گروه ۱+۵ هستیم، افزود: مذاکره کنندگان ایرانی باید از پشتوانه مردم برخوردار باشند.

امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام می‌کنند که ما بر اصول و آرمان‌های انقلاب ایستادگی می‌کنیم، اظهارکرد: مردم اعلام خواهند کرد که در برابر زورگویی آمریکا ایستادگی می‌کنند و تسلیم نمی‌شوند.

میرعمادی با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه به جبهه مقابل و گروه ۱+۵ می‌فهماند که ملت ایران از خطوط قرمز خود عبور نمی‌کنند، تصریح کرد: پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال وحدت و استقامت بر اصول و آرمان‌های انقلاب است.

وی با تأکید بر این‌که در راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام خواهیم کرد که ما ایستاده‌ایم و از انقلاب، نظام و دست‌آوردهای آن دفاع می‌کنیم، گفت: حضور همه مردم اعم از مرد و زن، پیر و جوان، آحاد مردم و سلایق مختلف نشان از وحدت و انسجام عمومی و پایبندی به انقلاب خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار