حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی در حاشیه خطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد در گفتگو با خبرنگاران یکی از نشانه های پیشرفت و توسعه هر استان و منطقه ای را استقرار ادارات، نهادها و سازمانهایی دانست که برای رفع مسائل و مشکلات آن منطقه نیاز است.

وی با بیان اینکه استان لرستان در این زمینه نیز محروم است تصریح کرد: متاسفانه استانی با این وسعت از وجود برخی سازمانها که باید در لرستان مستقر باشند بهره مند نیست.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد از عدم استقرار برخی از این نهادها به عنوان چالشی در روند توسعه استان یاد کرد و بیان داشت: یکی از این ارگانها، سازمان اموال تملیکی بوده که همچنان استان لرستان از وجود این سازمان محروم است.

حجت الاسلام میرعمادی ادامه داد: به دلیل نبود سازمان اموال تملیکی در استان اموال و کالاهای ضبط شده یا در انبارها نگهداری شده و از بین می روند و یا باید به استانهای دیگر منتقل و به فروش رسانده می شوند.

وی عنوان کرد: با این وضعیت ما شاهد هستیم که اموال ضبط شده در لرستان به استان دیگری ارسال شده و پس از قیمت گذاری به فروش می رسند و تعیین تکلیف می شوند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد از این وضعیت به عنوان یک ضعف در استان یاد کرد و گفت: این در حالیست که شاکی و ذی نفع پرونده های مرتبط نیز باید برای ادامه کار پرونده خود به استان دیگر بروند.

حجت الاسلام میرعمادی از مسئولان خواست که نسبت به ایجاد و استقرار سازمانها و تشکیلاتی که باید در استان مستقر شوند پیگیری های لازم را داشته باشند و گفت: در این راستا باید استقرار سازمان اموال تملیکی در دستور کار متولیان قرار گیرد تا شاهد رفع مشکلات در این زمینه باشیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار