حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی  بعدازظهر جمعه 10 مردادماه در حاشیه راهپیمایی مردم خرم آباد در حمایت از مردم مظلوم غزه و فلسطین اظهار داشت: با توکل بر خدا و با مقاومت مردم فلسطین بار دیگر شاهد شکست حتمی رژیم صهیونیستی خواهیم بود.

حجت الاسلام میرعمادی تصریح کرد: اسرائیل در ماجرای نبرد حزب الله و نبرد 33 روزه شکست خورد و نمی تواند دیگر پیروز شود چرا که در برابر اراده قوی ملتهای مسلمان سست بنیان است.

وی با تاکید بر اینکه ملت مظلوم فلسطین سرزمین اجدادی خود را فراموش نمی کنند، افزود: اگر اسرائیل از زمین و هوا هم به آنها حمله کند ملت فلسطین سرزمین خود را رها نمی کند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه حمایت های مردم ایران در روز قدس از ملت فلسطین مایه دلگرمی مردم فلسطین شده است، گفت: اقداماتی که در حمایت از فلسطین شده است مایه دلگرمی آنها است.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه ملت ایران در کنار مقاومت فلسطین تا آخر از آرمان های فلسطین دفاع می کند، تصریح کرد: امروز نیز بعد از نماز جمعه به منظور همدردی با مردم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم اسرائیل راهپیمایی مردم خرم آباد برگزار شد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار