حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در حاشیه رزمایش ستارگان زمینی در گفتگو با بسیج گفت : دوران دفاع مقدس تاریخ همیشه زنده میهن اسلامی ایران است

وی در ادامه خاطر نشان کرد: وقتی مردم از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس بازدید می کنند  و رشادت های هشت سال دفاع مقدس را ببینند هر یک راویان  و مروج این کوی دوست می شوند .

نردبانی که شهدا طی کرده اند نردبان محبت است

نماینده ولی فقیه در استان لرستان راهیان نور وحضورمردم  را راهی برای کسب محبت و معرفت دانست و افزود:نردبانی که شهدا طی کرده اند نردبان محبت است و راهیان نور مسیر معرفت و محبت را نشان می دهد و یکی از راه های ترویج راهیان نور،زائرانی هستند که با گفتار و رفتار خود می توانند دیگران را تشویق به این سفر معنوی کنند.

وی متذکر شد:مهم ترین درس دفاع مقدس استقامت در راه خدا بوده است و در حقیقت آنچه در هشت سال دفاع مقدس به دست آورده ایم  استقامت در راه خدا  و ایستادگی با آرمان های امام و شهدا است.

اقتصاد وفرهنگ محصول ده سال زمینه سازی مقام معظم رهبری

نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت:این شعار محصول ده سال زمینه سازی  مقام معظم رهبری است  و مسائل اقتصاد و فرهنگ رادر برنامه مسولان گنجانده و امسال این محصول در مقام عمل قرار گرفته است.

حجت الاسلام میر عمادی با اشاره به اینکه پرداختن به  مسئله فرهنگ و اقتصاد تامین سعادت دنیا و آخرت  را به دنبال داردمتذکر شد:آمیختن عزم ملی و مدیریت جهادی  یعنی تلاش مردم و مسولان برای رسیدن به به اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی .

نماینده ولی فقیه در استان لرستان در پایان با اشاره به  ترسیم نقشه راه توسط مقام معظم رهبری گفت: ولی امر مسلمین امسال یک نقشه راه صحیح را ترسیم کردند که نیاز مند به عظم ملی و مدیریت جهادی مسولان است که می تواند ما را به اهداف برساند و سنگر فرهنگ و اقتصاد سنگر همیشه پایدار ایران اسلامی است و ما باید از این سنگر دفاع بکنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار