حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن نشان می دهند که همیشه در صحنه با شکوه و با عظمت حاضر می شوند.

وی با بیان اینکه ملت با این راهپیمایی بزرگ بار دیگر اقتدار خود را به جهانیان نشان خواهد داد، عنوان کرد: این راهپیمایی دارای پیام هایی متعددی چون بصیرت، همبستگی و استقامت ملت در برابر دشمن و همچنین بیانگر عظمت و اقتدار ملت ایران است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد افزود: همچنین پیام این راهپیمایی به دشمنان این است که ما همچنان پای ارزشها و آرمانهای خود ایستاده ایم و حافظ ارزشهای انقلاب، خون شهدا و پشتیبان رهبری هستیم.

حجت الاسلام میرعمادی همچنین به تاثیر این راهپیمایی در ابعاد مختلف داخلی و خارجی اشاره کرد و بیان داشت: حضور و مشارکت گشترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن تاثیر بسیار عالی بر دیپلماسی داخلی و خارجی دارد.

وی عنوان کرد: در بعد داخلی مشارکت و حضور حماسی ملت موجب افزایش اقتدار و عزت ملی خواهد شد و در بعد خارجی نیز این حضور پرشور زمینه عقب نشینی دشمنان از مواضع خصمانه شان را فراهم می آورد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار