حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمد میرعمادی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، با تبریک به‌مناسبت دهه فجر آغاز ماه بهمن و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) را نویدبخش نور دانست و گفت: وقتی ماه بهمن آمد مردم چشم انتظار از راه رسیدن امام خود و پیروزی انقلاب اسلامی بودند، امروز مردم باید راجع به انقلاب شکوهمند اسلامی و دستاوردهای عظیم آن آگاه و مطلع باشند.

وی اضافه کرد: امروز مهم‌ترین وظیفه ما صیانت از نظام جمهوری اسلامی و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است، این انقلاب باید سالم بماند تا به دست صاحب اصلی‌اش امام زمان(عج) برسد.

حجت‌الاسلام میرعمادی در توضیح اینکه چه چیزی ضمانت انقلاب اسلامی را بر عهده دارد، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین عامل ضمانت از انقلاب اسلامی اول پشتیبانی از ولایت فقیه است، ولایت فقیه عمود خیمه نظام است همه باید دور این عمود باشیم تا خیمه را حفظ کنیم، امروز پرچم نظام اسلامی به دست ولی‌ فقیه است و پشتیبانی از ایشان بر همه واجب است، اگر می‌خواهیم  انقلاب اسلامی که ثمره خون شهیدان است حفظ شود، باید پشتیبان ولی‌ فقیه باشیم؛ از او اطاعت کنیم و دستورات او را اجرا کنیم.

انقلاب اسلامی به دو قرن تسلط بیگانه بر کشور ایران پایان داد

نماینده ولی‌ فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد یادآور شد: عامل دیگر ضمانت انقلاب حفظ استقلال همه جانبه کشور است، استقلال در همه عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، نظامی و فرهنگی مهم است، انقلاب اسلامی به دو قرن تسلط بیگانه بر کشور ایران پایان داد.
وی با بیان اینکه هنوز هم شعار «مرگ بر آمریکا» ارزنده‌ترین شعار مردم ایران است، ادامه داد: مردم با انقلاب خود منافع آمریکا در منطقه را به خطر انداختند امروز آمریکا به‌دنبال این است در منطقه سلطه بیندازد،آمریکایی‌ها بدانند 35 سال از عمر انقلاب اسلامی گذشت، آنها بدانند ملت ایران هرگز از استقلال نظام و آرمان‌هایشان دست بر نخوهند داشت و با تبعیت از دستورات رهبری مصمم‌تر راه امام بزرگوار را دنبال خوهند کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین میرعمادی مبارزه با استکبار جهانی را از دیگر عواملی برشمرد که ضمانت نظام را در بر دارند و اظهار کرد: مفهوم شعار «نه شرقی نه غربی، جمهوری اسلامی» نفی سلطه است، سیاست امام بزرگوار و سیاست مقام معظم رهبری مبارزه با سلطه بوده است مهم‌ترین سیاست نظام هم همین است.

وی در پایان یادآور شد: ما نباید دشمن را کوچک بشماریم زیرا دشمن همیشه در تلاش است فرصتی برای ضربه زدن پیدا کند،اگر این عوامل و عامل های دیگر را در نظر بگیریم انقلاب ما تا ظهور امام مهدی (عج) ادامه پیدا خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار