حجت الاسلام سید احمد میرعمادی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به حضور حماسی مردم ایران اسلامی در این راهپیمایی اظهار داشت: پیام حضور ملت در راهپیمایی روز قدس ایستادگی بر آرمانهای مقدس امام(ره) در زمینه فلسطین است.

وی برگزاری راهپیمایی روز قدس را موجب اعتبار بخشیدن به مقاومت فلسطین دانست و گفت: راهپیمایی روز قدس حرکتی پرشور در راستای خنثی کردن توطئه های دشمنان است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تقدیر از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: روز جهانی قدس یادگار امام راحل در حمایت از مردم فلسطین و روز پیوند مسلمانان و حق طلبان دنیا با ملت مظلوم فلسطین است.

وی عنوان کرد: مردم ایران اسلامی با حضور پرشور و مشارکت گسترده در این راهپیمایی بار دیگر با موقعیت شناسی و ولایتمداری خود چشم استکبار و رژیم صهیونیستی را کور کردند.

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه با خروش و فریاد ملتهای مسلمان به زودی غده سرطانی رژیم صهیونیستی برای همیشه محو خواهد شد، عنوان کرد: راهپیمایی روز قدس نوید بخش رهایی فلسطین از چنگال رژیم صهیونیستی است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد یا یادآوری اینکه روز قدس روز تجلی اراده مسلمانان برای دفاع از ملت مظلوم فلسطین است، یادآور شد: مسیر مقاومت در مقابل رژیم صهیونیستی را باید تا جایی ادامه دهیم که این رژیم غاصب و جعلی از صفحه روزگار محو شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار