حجت‌الاسلام والمسلمين سيداحمد ميرعمادی، نماينده ولی‌فقيه در استان و امام جمعه خرم‌آباد در گفت‌وگو با خبرگزاری بين‌المللی قرآن(ايكنا) شعبه لرستان، با اشاره به در پيش بودن روز جهانی قدس گفت: تعيين آخرين جمعه ماه رمضان به‌عنوان روز جهانی قدس يكی از تاثيرگذارترين يادگارهای امام خمينی(ره) است. 

وی افزود: همه مردم مسلمان دنيا رژيم صهيونيستی را به‌عنوان رژيم غاصب محسوب می‌كنند كه با حمايت استكبار جهانی آمريكا و استعمار پير انگليس تخم نفاق را در بين مسلمانان پراكنده می‌كنند، از اين رو ضرورت دارد كه مسلمانان با شركت در راهپيمايی روز قدس خشم وانزجار خود را در برابر اين اين غده سرطانی اعلام كنند. 

حجت‌الاسلام ميرعمادی اضافه كرد: علاوه بر كشور ايران، ساير كشورهای مسلمان از جمله لبنان، فلسطين، پاكستان نيز با مردم ايران هم صدا شده و اتحاد خود را عليه رژيم صهيونيستی نشان می دهند. 

امام جمعه خرم‌آباد با اشاره به اينكه دومين حماسه سياسی كه مردم خلق خواهند كرد، حضور در راهپيمايی روز قدس است، اظهار كرد: ما با شركت در راهپيمايی روز قدس اميد را در دل تمام مسلمانان دنيا به‌ويژه مردم فلسطين برای مقاومت وايستادگی زنده خواهيم كرد. 

نماينده ولی‌فقيه در لرستان با اشاره به اينكه بيداری اسلامی كه در دنيا شاهد آن هستيم نتيجه راهپيمايی‌های مردم ايران در روز جهانی قدس بوده است، تاكيد كرد: مردم فهيم لرستان با حضورگسترده وبا بصيرت در راهپيمايی يوم الله روز قدس پيش قدم بوده وحماسه سياسی ديگری را خلق خواهند كرد. 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار