به مناسبت پنجم مرداد ماه سالگرد اقامه اولين نماز جمعه بعد از پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي ايران فعالان ستاد نماز جمعه در استان لرستان تجليل مي شوند.

نماينده ولي فقيه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در اين رابطه به خبرنگار مهر گفت: برنامه ريزي جدي به منظور برگزاري برنامه هاي متنوع به مناسبت پنجم مردادماه در استان صورت گرفته است.

حجت الاسلام سيد احمد ميرعمادي تبليغات جدي و فراگير در سطح شهر را از جمله اين برنامه ها عنوان کرد و بيان داشت: در اين راستا با همکاري شهرداري، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي و اداره کل تبليغات اسلامي لرستان کار نصب بنر و تبليغات شهري صورت مي گيرد.


وي همچنين از نصب تصاوير شهداي محراب در محل برگزاري نماز جمعه خرم آباد در مصلاي الغدير و برگزاري مسابقه پيامکي خبر داد و افزود: همچنين برنامه ريزي شده است تا نمايشگاه عکسي از تصاوير شهداي ستاد نماز جمعه داير شود.


نماينده ولي فقيه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد همچنين خواستار فعاليت رسانه ها به ويژه صدا و سيما در اين رابطه شد و بيان داشت: انتظار مي رود صدا و سيماي مرکز لرستان در ويژه برنامه اي به موضوع اقامه اولين نماز جمعه و همچنين گفتگو با دست اندرکاران ستاد نماز جمعه بپردازد.


حجت الاسلام ميرعمادي در ادامه سخنان خود تقدير از فعالان ستاد نماز جمعه را از ديگر برنامه هاي در نظر گرفته شده برشمرد و افزود: همچنين ائمه جمعه، خادمين نماز، اداراتي که بيشترين همکاري را با ستاد نماز جمعه داشته اند، رسانه ها اعم از صدا و سيما، خبرگزاريها و مطبوعات و ... مورد تقدير قرار خواهند گرفت.


وي با تقدير از رسانه ها در پوشش اخبار نماز جمعه بيان داشت: صدا و سيما، خبرگزاريها و مطبوعات در استان همواره به صورت مستمر اخبار مرتبط با اين حوزه را به طور ويژه پوشش داده اند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار