حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در خرم آباد در گفتگو با خبرنگار مهر با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به مردم غیور و ولایتمدار لرستان اظهار داشت: انگیزه حضور مردم در این راهپیمایی سرنوشت ساز انجام تکلیف شرعی و لبیک گفتن به ندای رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی بوده است.


وی ادامه داد: پیام حضور ملت این است که مردم همچنان صاحب قدم و استوار در مسیر دفاع از ولایت، آرمانها و ارزشهای انقلاب ایستاده اند.


حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه آنچه امروز می بینیم حضور حماسه ساز، باشکوه و با عظمت مردم لرستان است، عنوان کرد: مردم در همان دقایق ابتدایی راهپیمایی صحنه های باعظمتی خلق کردند.


وی تصریح کرد: مردم می خواهند با این حضور ثابت کنند که همچنان ایستاده اند و پابرجا از آرمانهای نظام و انقلاب دفاع می کنند.


نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد وجه تمایز راهپیمایی امسال را شکوه بیشتر حضور مردم دانست و بیان داشت: 22 بهمن تجلیگاه وحدت ملت در دفاع از ولایت است.


وی با تاکید بر اینکه امروز مردم با حضورشان در راهپیمایی 22 بهمن همه توطئه های دشمنان را خنثی می کنند، یادآور شد: وحدت و یکپارچگی ملت ایران در همه صحنه ها نمایان و آشکار بوده است.


حجت الاسلام میرعمادی از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن به عنوان تجلی وحدت ملت ایران یاد کرد و بیان داشت: مردم لرستان با حضور حماسی در تمامی عرصه های مختلف نشان داده اند که همواره حامی ولایت و مطیع فرمایشات ایشان هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار