حجت الاسلام سید احمد میرعمادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اندیشه های حضرت امام(ره) اظهار داشت: استکبار ستیزی، دفاع از ملتهای مظلوم دنیا، مبارزه در راه خدا و برای خدا، و ... از جمله اندیشه های حضرت امام(ره) است.
وی با بیان اینکه امام راحل برای خدا قیام کرد بیان داشت: امام(ره) از مستکبران عالم و قدرتهای شرق و غرب ترسی نداشت چرا که امام معتقد بود که اگر به قدرت الهی تکیه کنیم همه قدرتهای مادی در برابر ما پوچ خواهد بود.


نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه امام(ره) برای آمریکای سلطه گر و جنایتکار ارزشی قائل نبود بیان داشت: امام هرگز برای استکبار جهانی و زورگویان ارزشی قائل نبود و و همواره از مردم مظلوم دنیا دفاع می کرد.


حجت الاسلام میرعمادی با اشاره به تعابیر حضرت امام از آمریکای جنایتکار بیان داشت: شیطان بزرگ، دشمن اسلام، جنایتکار، طبل توخالی، ام الفساد، تروریست و دشمن شماره یک بشریت از جمله تعابیری است که امام(ره) در مورد آمریکا به کار برده است.


وی با اشاره به سفارش های امام(ره) به مردم ایران اسلامی بیان داشت: امام راحل همواره به مردم تاکید می کرد که به قدرت اسلام تکیه کنند.
نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر مرور اندیشه های حضرت امام(ره) بیان داشت: اندیشه های حضرت امام حفظ نظام جمهوری اسلامی، تبعیت از ولایت فقیه، پشتیبانی از ولایت، حفظ وحدت و با هم بودن و ... است.


حجت الاسلام میرعمادی همچنین دوری از تفرقه و اختلاف، خدمت به مردم، مبارزه با استکبار را از دیگر اندیشه ها و سفارشات حضرت امام(ره) برشمرد.
وی عنوان کرد: امام(ره) همواره تاکید داشتند که هیچ گاه در برابر استکبار جهانی سرخم نیاوریم و نه سلطه گر و نه سلطه پذیر باشیم.


نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی برای ایران سربلندی و عزت به ارمغان آورد تصریح کرد: امروز استقلال، آزادی، افتخار، عظمت و ... ایران اسلامی به خاطر پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.


حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه در راهپیمایی 22 بهمن مردم ایران اسلامی قدرت خود را به رخ جهانیان می کشانند بیان داشت: ملت ایران و استان لرستان یک بار دیگر با رهبری و ولایت تجدید میثاق خواهند کرد.


وی با اشاره به پاسخ دندان شکن مردم ایران اسلامی به دشمنان در راهپیمایی 22 بهمن گفت: ملت ایران با حضور گسترده و باشکوه خود پاسخی دندان شکن به همه دشمنان این مروز و بوم می دهند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار