حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وظیفه مسلمانان و شیعیان در دوران غیبت کبری اظهار داشت: در این دوران وظیفه همه ما انتظار و اطاعت است.


وی با بیان اینکه صبر و استقامت لازمه انتظار است عنوان کرد: در دوران غیبت باید از ولی فقیه که امام زمان (عج) ما را به او ارجاع داده است اطاعات کنیم.
نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه دوران غیبت کبری دوران امتحان و آزمایش است تصریح کرد: این دوران، دوران امتحان برای اطاعت پذیری و ولایت مداری است.


حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه زمانی که امام زمان(عج) ظهور کند نیاز به یار و یاور دارد افزود: ظهور موعود نیاز به زمینه سازی دارد و اینکه همه دنیا دلهایشان متوجه امام زمان(عج) باشد.


وی با اشاره به سخن امام حسین(ع) در زمینه استقامت در دوران غیبت کبری امام زمان(عج) افزود: هرکسی که در این دوران سر کند و بر مشکلاتی که دشمنان ایجاد می کند استقامت داشته باشد پاداش او مانند کسی است که در کنار پیامبر اکرم(ص) با شمشیر با دشمنان جنگیده است.


نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد یکی از ارکان مهم انتظار را استقامت عنوان کرد و گفت: هرکسی که در دوران غیبت امام زمان(عج) از ولی فقیه اطاعت کند به طور حتم در هنگام ظهور امام زمان(عج) نیز از وی اطاعت می کند.


حجت الاسلام میرعمادی یادآور شد: اطاعت از ولی فقیه، اطاعت از امام زمان(عج) است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار