حجت الاسلام والمسلمين سيد احمد ميرعمادي در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکيد بر ضرورت داشتن روحيه توکل اظهار داشت: انسان متوکل قوت قلب دارد و توکل بر خدا منجر به بي نيازي و عزت نفس انسان مي شود.

وي با تاکيد بر اينکه توکل بر خدا به انسان امنيت و استقلال مي دهد، تصريح کرد: هر کسي که به خدا توکل کند گرفتاريهايش از بين مي رود و در برابر پيامدهاي ناگوار در امان خواهد بود.

نماينده ولي فقيه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بيان اينکه در تاريخ انقلاب اسلامي ايران شخصيتهايي بودند که اسطوره توکل بر خدا محسوب مي شده اند افزود: يکي از اين شخصيتها امام خميني (ره) بود که با توکل بر خدا انقلاب اسلامي ايران را به پيروزي رساند.

حجت الاسلام ميرعمادي تصريح کرد: امام راحل با توکل بر خدا توانست رژيم 2500 ساله شاهنشاهي را از بين ببرد.

وي به ايثار و از خود گذشتگي رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس با توکل بر خدا توانستند پيروز شوند.

نماينده ولي فقيه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به تحريم هاي دشمنان عليه ايران در شرايط کنوني اشاره کرد و گفت: ملت ايران با توکل بر خدا اين دوره را هم پشت سر مي گذارند و به طور حتم در اين ميدان نيز پيروز خواهد شد.

وي با يادآوري اينکه روح اقتصاد مقاومتي در توکل بر خداست، بر ضرورت تشريح ابعاد و پيامدهاي اقتصاد مقاومتي توسط صاحب نظران و انديشمندان تاکيد کرد.

حجت الاسلام ميرعمادي تاکيد کرد که پيروزي هاي ايران اسلامي طي اين سه دهه با توکل بر خدا حاصل شده است.

وي با تاکيد بر اينکه هر کسي که به خدا توکل کند مغلوب نخواهد شد تصريح کرد: با توکل بر خدا سختي ها بر انسان آسان و مشکلات و گرفتاريها حل مي شود.

نماينده ولي فقيه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بيان اينکه انسان متوکل قوت قلب مي گيرد بيان داشت: توکل بر خدا موجب استمرار ايمان در وجود انسان مي شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار