حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمد میرعمادی صبح امروز در حاشیه راهپیمایی روز قدس در خرم‌آباد به خبرنگار فارس گفت: روز جهانی قدس امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته است برای اینکه در این روز ما می‌بینیم که رژیم صهیونیستی در چالش‌های جهانی قرار گرفته و بیداری اسلامی افزایش و گسترش پیدا کرده است و از طرفی دیگر استکبار جهانی که حامی اصلی رژیم صهیونیستی بوده است امروز شاهد ورشکستگی و ناکامی شدید است.

وی در لرستان خاطرنشان کرد: نفوذ آمریکا در کشورهای اسلامی کاهش یافته و همچنین دیکتاتورهای منطقه یکی پس از دیگری سرنگون شده‌اند، از این رو امسال شاهد گسترش راهپیمایی‌های روز جهانی قدس در بسیاری از کشورهای اسلامی جهان و منطقه هستیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان یادآور شد: امروز ما به مردم سوریه، بحرین و مسلمانان میانمار پیام می‌دهیم که ایستادگی و مقاومت آنها حتما نتیجه خواهد داد و استکبار جهانی، فرعونیان و طاغوتیان زمان دیر یا زود نابود می‌شوند و آینده از آن مسلمانان خواهد بود.

حجت‌الاسلام میرعمادی یادآور شد: من از مردم ولایتمدار، آگاه و با بصیرت لرستان تشکر می‌کنم که در این شدت گرما و با زبان روزه یک شکوه دیگری را آفریدند و در این راهپیمایی با شکوه شرکت کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: آنها یک بار دیگر حمایت و تبعیت خود را از ولایت فقیه به اثبات رساندند و ثابت کردند که از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی، خون شهدا و راه امام راحل حفاظت می‌کنند و بعد از 33 سال همچنان ایستاده‌اند و پافشاری می‌کنند.
نماینده ولی فقیه در لرستان روز قدس را یادگار امام راحل، تجدید میثاق با آرمان‌های آن امام عزیز، شهدای گرانقدر و مقام معظم رهبری دانست.

لازم به ذکر است راهپیمایی روز قدس در شهرستان خرم‌آباد از میدان شهدا به سمت خیابان مطهری و سه راه اسد‌آبادی به سمت مصلی الغدیر برگزار شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار