حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه روز قدس روز تجلی اراده مسلمانان برای رهایی قدس از چنگال رژیم صهیونیستی است، اظهار داشت: روز قدس روز عزت، کرامت و عظمت امت اسلامی است.وی بیان داشت: نامگذاری روز قدس با ابتکار امام بزرگوار زمینه اتحاد مسلمانان و حق طلبان دنیا با ملت مسلمان فلسطین را فراهم آورد.

امروز مسلمانان دنیا از رژیم صهیونیستی تنفر دارند

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه به طور یقین نمایش اتحاد و انسجام مسلمانان در روز قدس اثر گذار خواهد بود، ادامه داد: راهپیمایی روز قدس نوید بخش رهایی فلسطین از چنگال رژیم صهیونیستی است.

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه امروز مسلمانان دنیا از رژیم صهیونیستی تنفر دارند، تصریح کرد: همچنین همه ملتهای مسلمان امروز با فلسطین ابراز همدردی می کنند.

وی یادآور شد: حضور مردم در راهپیمایی یوم الله قدس نشان دهنده اتحاد مسلمانان برای آزادی قدس شریف است.
بحران غرب ناشی از خوی تجاوزگری آمریکا و اسرائیل است

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ویژگی های راهپیمایی روز قدس امسال بیان داشت: امسال روز قدس متفاوت تر از هر سال برگزار می شود.

حجت الاسلام میرعمادی ادامه داد: امروز شاهد بیداری اسلامی در منطقه هستیم و این در حالیست که مهم ترین خصوصیت بیداری اسلامی دفاع از مردم مسلمان فلسطین و مقابله با رژیم صهیونیستی است.

وی با بیان اینکه امروز بحران اقتصادی متوجه دنیای غرب شده و اعتراضات مردمی را به دنبال داشته است، یادآور شد: این در حالی است که مردم مشکلات و بحران های خود در این زمینه را ناشی از استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی می دانند.
نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد تصریح کرد: بحران غرب ناشی از خوی تجاوزگری آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه ما امروز شاهد اعتصابات داخلی در رژیم اشغالگر قدس هستیم، ادامه داد: امروز مردم از این رژیم اشغالگر ابراز تنفر می کنند.

وی افزود: همچنین حملات به کشور سوریه به عنوان خط مقدم مبارزه با رژیم صهیونیستی و کمک های تسلیحاتی، نظامی و نیروی انسانی که تروریست ها، آمریکا، کشورهای غربی و عربی برای ایجاد اخلال و آدم کشی در اختیار معارضان سوری قرار می دهند ما را وادار می کند در این خطی که امام راحل ترسیم کرده حرکت کنیم.

دشمن توطئه ایجاد اختلاف بین مسلمانان را طراحی کرده است
حجت الاسلام میرعمادی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه مسئله بسیار مهم این است که دشمن توطئه ایجاد اختلاف بین مسلمانان را طراحی کرده است، ادامه داد: امروز استکبار جهانی مسلمانان را مقابل هم قرار داده است.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی کینه بین مسلمانان را روز به روز افزایش می دهد، گفت: امروز استکبار جهانی به اختلافات قومی، قبیله ای و مذهبی مسلمانان دامن می زند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد تصریح کرد: هدف دشمنان اسلام از دامن زدن به اختلافات بین مسلمانان به فراموشی سپردن جنایات رژیم صهیونیستی است.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه امروز کشورهای اسلامی دچار گرفتاریها و مشکلاتی شده اند، یادآور شد: به طور حتم امروز باید هوشیاری و بیداری مسلمانان بیشتر از گذشته باشد.

مسلمانان نباید دشمن اصلی خود یعنی رژیم صهیونیستی را فراموش کنند

وی با تاکید بر اینکه مسلمانان نباید دشمن اصلی خود یعنی رژیم صهیونیستی را فراموش کنند، عنوان کرد: دشمن اصلی مسلمانان رژیم صهیونیستی است و به طور حتم راهپیمایی روز قدس توجه مسلمانان را به سوی دشمن اصلی خود جلب می کند.
نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه ما معتقدیم که فلسطین پاره تن اسلام است، بیان داشت: امروز رژیم صهیونیستی غده ای است که در درون کشورهای اسلامی به وجود آمده است.

بر اساس باورهای دینی ما دفاع از مظلوم بر مسلمانان واجب است
حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه بر اساس باورهای دینی ما دفاع از مظلوم و سرزمین اسلامی بر مسلمانان واجب است، افزود: مسلمانان باید این امر را باور و در این زمینه اتحاد و انسجام به خرج دهند.

وی با تاکید بر اینکه بر اساس باورهای دینی ما باید در برابر ظلم و ستم مبارزه کنیم، گفت: در این راستا در راهپیمایی روز قدس اعتراضات خود را نسبت به رژیم صهیونیستی دنبال خواهیم کرد.
نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد تصریح کرد: به طور حتم آنچه را که امام راحل در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان نامگذاری کرده اند بر اساس اعتقادات دینی و سفارش های امیر المومنین(ع) بوده است.

حجت الاسلام میرعمادی یادآور شد: امیر المومنین فرموده که همواره مقابل دشمن ظالم و ستمگر، یارو یاور مظلوم باشید و بر اساس این اعتقاد روز جهانی قدس شکل گرفته است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار