حجت‌الاسلام و المسلمين سيداحمد ميرعمادی در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه لرستان، با اشاره به در پيش بودن روز جهانی قدس، به پيام بنيانگذار انقلاب اسلامی مبنی بر انتخاب آخرين جمعه ماه مبارك رمضان به نام روز جهانی قدس اشاره كرد و گفت: روز جهانی قدس روز بيداری امت اسلامی در برابر جنايات آمريكا و رژیم غاصب اسرائيل است.

وی روز قدس را يادگار امام راحل، تجديد ميثاق با آرمان‌های امام عزير، شهدای گرانقدر و مقام معظم رهبری دانست و افزود: حضور مردم در راهپيمايی روز جهانی قدس موجب زنده شدن اميد در دل مردم مظلوم فلسطين و خشم و نفرت مردم جهان از رژیم جعلی اسرائيل می‌شود.

نماينده ولی‌فقيه در لرستان تنها راه حل مسئله فلسطين را مقاومت و اتحاد امت اسلام در برابر رژيم غاصب صهيونيستی اين غده سرطانی دانست و با بيان اين‌كه صلح و امنيت در خاورميانه فقط در سايه اسلام و به رسميت شناختن حق مردم مظلوم فلسطين امكان‌پذير است، تصريح كرد: با بيداري اسلامی كشورهای منطقه حركتی كه امام خمينی(ره) در جمعه آخر ماه رمضان به‌عنوان روز جهانی قدس نامگذاری شد ثمره‌اش را شاهد هستيم.

حجت‌الاسلام ميرعمادی با تأكيد بر اين‌كه امسال بايد راهپيمايی روز جهانی قدس با شكوه خاصی نسبت به سال‌های گذشته برگزار شود، تصريح كرد: مردم ايران اسلامی 33 سال فرياد زدند و الان مسلمانان جهان به مردم مسلمان ايران پيوسته‌اند و همان شعارهای ملت ايران را می‌دهند و همان مسيری را طی می‌كنند كه انقلاب اسلامی ايران طی كرده است.

امام جمعه خرم‌آباد با اشاره به اين‌كه رژيم جعلی صهيونيست از سال 1897 ميلادی كه تأسيس شده در خاورميانه جنايات زيادی را مرتكب شده است، ادامه داد: رژيم صهيونيستی، سرزمين فلسطين را اشغال و در دل كشورهای اسلامی دولت جعلی اسرائيل را پايه‌گذاری و مردم فلسطين را از سرزمين آبا و اجدادی‌شان بيرون و يهوديان مهاجر را جايگزين آنها كرد.

حجت‌الاسلام ميرعمادی افزود: اين رژيم نه تنها ضد‌اسلام و ضد‌مسلمانان بلكه ضد تمام اديان آسمانی و توحيدی است و معتقد است فقط اين رژيم صهيونيستی بايد بر دنيا حاكم باشد تا جايی‌كه حتی مسيحيان فلسطين را نيز قتل عام می‌كند.

امام جمعه خرم‌آباد افزود: امروز رژيم اشغالگر قدس تار عنكبوتی بيش نيست و بنيانش بسيار سست و فرسوده شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار