حجت الاسلام سید احمد میرعمادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نقش جوانان در تولید ملی اظهار داشت: جوان ایرانی توانمندی، خلاقیت و استعدادهای ویژه ای دارد اما ثروت مورد نیاز برای اجرای نظریه ها و فکرهای خود را ندارد.

وی تصریح کرد: باید روی این مسئله حساسیت ایجاد شود و از فکر جوان ایرانی استفاده شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه هیچ تولیدی صورت نمی گیرد مگر آنکه پشتوانه اش نظریه و فکر باشد، یادآور شد: تمام کشورهایی که توانسته اند تولید خود را افزایش دهند ابتدا نظریه داده اند.

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه داشتن ایده و فکر در فعالیتهای اقتصادی مهم است، ادامه داد: اگر بتوانیم از نظریه ها و ایده های جوان ایرانی استفاده کنیم تولید صورت می گیرد.

وی همچنین با تاکید بر شکوفایی استعدادهای جوانان ایرانی بیان داشت: مسئولان باید این استعدادهای طلایی را مدیریت و هدایت کنند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه جوانان ایرانی گوهرهای گرانقدری هستند، ادامه داد: همواره جوانان ایرانی در عرصه های گوناگون سربلند بوده و قابلیتها و توانمندی های خود را نشان داده اند.

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه مسئولان باید باور داشته باشند که استعدادهای فراوانی میان جوانان ایرانی وجود دارد، عنوان کرد: در این راستا مسئولان باید این استعدادها را در مسیر درست هدایت، راهنمایی و مدیریت کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار