حجت الاسلام والمسلمین سید احمدمیرعمادی روز دوشنبه یکم خردادماه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا پیرامون نقش و تاثیر سفرهای استانی هیات دولت در توسعه كشور، اظهار داشت : اجرای طرح ابتكاری سفرهای استانی هیات دولت در حقیقت منشا خدمات و بركات بی شماری برای مردم در اقصی نقاط كشور بوده است.

وی افزود: شناخت بیشتر دولت و نظام از مسایل و مشكلات مردم در دور افتاده ترین نقاط و نیز تلاش برای توزیع عادلانه امكانات در این مناطق از جمله دستاوردهای سفرهای استانی می باشدكه به ابتكار احمدی نژاد در كشور شكل گرفته است.

نماینده ولی فقیه در لرستان سفرهای استانی هیات دولت را ابتكار دولت احمدی نژاد و شیوه ای نوین در نظام مدیریتی كشور دانست و گفت :حضور رییس جمهوری در دور افتاده ترین نقاط كشور و دیدار مستقیم با مردم و اطلاع از مسایل و مشكلات آنان از دیگر دستاوردهای سفرهای استانی هیات دولت می باشد.

ایشان اجرایی شدن مصوبات سفرهای استانی را گامی مهم در راستای رفع محرومیت از مناطق كمتر توسعه یافته كشور بیان كرد.

امام جمعه خرم آباد خاطر نشان كرد: انجام این سفرها در سایه یك برنامه ریزی علمی و دقیق، موجب رفع بسیاری از مشكلات، محرومیت ها و كاستی ها در مناطق مختلف به ویژه مناطق محروم و روستایی می شود.

وی اظهار داشت: این سفرها به واسطه حضور مستقیم و بی واسطه مسئولان ارشد اجرایی و تصمیم گیر كشور در استان های مختلف و دیدار و گفتگوهای رودرو با مردم، نمای دقیق و مشخصی از وضعیت كشور در بخش های مختلف را به دولتمردان نشان داده است.

نماینده ولی فقیه درلرستان گفت:اگر این سفرها مبتنی بر برنامه ریزی كارشناسی، عینی و عملیاتی انجام شود، به یقین موجب تحولی اساسی در رفع محرومیت ها و توسعه و پیشرفت همه جانبه كشور خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار