حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمد میرعمادی در آغازین ساعات شروع رأی‌گیری با حضور در شعبه اخذ رأی 104 مستقر در هنرستان پروفسور حسابی منطقه پشته حسين‌آباد رأی خود را به صندوق انداخت.

امام‌جمعه خرم‌آباد در جمع خبرنگاران لرستانی با بیان اینکه رأی دادن يك حق اجتماعی و سياسی مردم محسوب می‌شود كه بخشی از اين حق در مرحله اول انتخابات توسط مردم ادا شد و امروز به‌طور يقين مردم حماسه خود را تكميل خواهند كرد افزود: رأی دادن در انتخابات يعنی بهره‌مندی مردم از حقی كه قانون اساسی به آنها داده است و مردم بايد از اين حق خود در راستای انتخاب آگاهانه و حضوری دشمن شكن استفاده كنند.

حجت‌الاسلام ميرعمادی همچنين با تأكيد بر اينكه حضور مردم سد محكمی در برابر دشمنان انقلاب و نظام ايران خواهد بود گفت: اين حضور موجب مصونيت انقلاب در برابر هرگونه تهديد خواهد شد و سيلی محكمی به چهره استكبار جهانی خواهد زد.

نماينده ولی فقيه در استان لرستان و امام‌جمعه خرم آباد با اشاره به حضور مردم در پای صندوق‌های رای عنوان كرد: اين حضور كه مشاهده كرديم از بركات اين انقلاب بوده و سربلندی و عزت نظام را به ارمغان می‌آورد.

حجت‌الاسلام ميرعمادی با بيان اينكه اين حضور مردم، الگو بودن نظام ايران را به رخ دنيا خواهد كشيد يادآور شد: حضور پرشور مردم لرستان در ابتدای صبح امروز نشاندهنده هوشياری و پايبند بودن مردم به نظام جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه به كسانی كه رای می‌آورند سفارش می‌كنيم قدر اين مردم را بدانند و خودشان را خالص و آماده برای خدمت ارزشمند به آنها بدانند تصریح کرد: بركات حضور مردم را در طول اين 33 سال مشاهده كرديم و امروز هم سربلندی، عزت، عظمت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی با اين حضور مردم به رخ دنيا كشيده خواهد شد و مطمئناً قدرت هر كشوری در حضور مردم در صحنه هاست.

نماينده ولی فقيه در لرستان با بيان اينكه امروز اگر جمهوری اسلامی ايران به عنوان مقتدرترين كشور و الگو در دنيا مطرح است به پشتوانه اين مردم است، ادامه داد: رای ما نشان دهنده حقانيت نظام و خط بطلان كشيدن بر توطئه های دشمنان است.

امام جمعه خرم‌آباد در بخشی از سخنانش از دوازدهم اسفند ماه به عنوان روزی تاریخی و مهم در تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران یاد كرد و افزود: امروز یك روز سرنوشت‌ساز است كه همه ملت در آن سهم دارند.

نماینده ولی‌فقیه با اشاره به اینکه مردم ولایت‌مدار لرستان با حضور پر شور و نشاط در انتخابات به ندای رهبر معظم انقلاب لبیك گفته و سیلی محكم به‌صورت استكبار خواهند زد، تشكیل صف‌های طویل در شعب اخذ رای در استان لرستان را بیانگر آگاهی و بصیرت مردم این دیار ولایت‌مدار دانست و خاطرنشان کرد: این حضور مایه دلگرمی خدمتگزاران نظام و پشتوانه‌ای بزرگ برای نظام است.

برای دیدن تصاویر بر روی عبارت گزارش تصویری کلیک کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار