حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی در گفتگو با خبرنگار مهر به برگزاری دور دوم انتخابات مجلس در چهار حوزه انتخابیه استان اشاره کرد و اظهار داشت: تدابیر لازم برای برگزاری یک انتخابات با شکوه و بی طرف در استان اندیشیده شده است.

وی با تاکید بر اینکه انتخابات با کمال بی طرفی در حال برگزاری است، افزود: مسئولان به گونه ای عمل می کنند که حتی یک رای مردم مخدوش نشود.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه نکته مهم در برگزاری انتخابات حضور و مشارکت مردم در پای صندوقهای رای است، بیان داشت: انتخابات مظهر استقامت و پایداری نظام اسلامی است.

حجت الاسلام میرعمادی از انتخابات به عنوان نماد تعیین سرنوشت و جلوه ای از حق سیاسی و اجتماعی مردم برای مشارکت در این زمینه یاد کرد و گفت: به همه مردم سفارش می کنیم که در دور دوم انتخابات نیز حضور پیدا کنند و رای بدهند.

وی با تاکید بر انتخاب آگاهانه مردم در این دوره از انتخابات افزود: مردم به نمایندگانی که معیارهای اصلح را دارند و در جهت حل مشکلات مردم تلاش صادقانه می کنند رای بدهند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد ادامه داد: در استان لرستان ما نیازمند نمایندگانی توانمند هستیم که در راستای حل مشکلات مردم حرکت کنند.

حجت الاسلام میر عمادی با بیان اینکه حضور در پای صندوقهای رای یک "نه" بزرگ به تهدیدات و تحریمهای دشمنان است، یادآور شد: امروز مرحله دوم انتخابات به پایان می رسد و آنچه مورد انتظار است این است چه کاندیداها و چه هواداران کدورتهای ناشی از فضای انتخابات را کنار بگذارند و برای حل مشکلات استان یک دل شوند.

وی با بیان اینکه مبادا خودخواهی باعث شود که قانون را زیر پا بگذاریم، ادامه داد: هر کس که حائز اکثریت آرا شود نماینده همه مردم است و باید به آرا مردم احترام گذاشت.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه بعد از رقابت انتخاباتی نوبت به رفاقت می رسد، یادآور شد: کاندیداها و هواداران آنها ضمن رعایت نظم و امنیت در استان به نماینده ای که رای بیشتری آورد کمک کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار