حجت الاسلام و المسلمین سیداحمد میرعمادی روز چهارشنبه  9 فروردین ماه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: درهمین ارتباط اقدامات لازم برای دعوت و حضور تعدادی از جوانان موفق و نخبه كشورهای اسلامی دراین همایش درحال انجام است.

وی خاطر نشان كرد: این اقدامات با هماهنگی وزارت امور خارجه ،‌ دبیرخانه همایش بین المللی بیداری اسلامی و جامعه المصطفی العالمیه برای حضور جوانان موفق كشورهای اسلامی انجام می شود.

امام جمعه خرم آباد برگزاری همایش بین المللی الگوی اسلامی جوان ایرانی را گامی در راستای حمایت از جوانان و معرفی یك الگوی اسلامی موفق برای جوانان دانست و اظهار داشت: برای این منظور دو همایش ملی جوانان، ولایت و معنوی و جوانان موفق و نخبه لرستان با محوریت مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان برگزار شده است.

همایش بین المللی الگوی اسلامی جوان ایرانی در محورهای 'جوان، جهاد، ایثار و شهادت '، 'جوان، ولایت، بصیرت و بیداری اسلامی ' ، 'جوان، نشاط، امید و آرمان خواهی'، 'جوان، اشتغال ،ازدواج و تربیت دینی'، 'جوان، عدالت، پیشرفت، جامعه اسلامی' و جوان، تهاجم فرهنگی و جنگ نرم خردادماه امسال در خرم آباد برگزار می‌شود.

این همایش به ‌همت مجمع مشورتی امور جوانان دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان وبا همكاری استانداری، اداره‌كل ورزش و جوانان، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیما ونهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان به شركت در این همایش بین‌المللی تا پانزدهم اردیبهشت فرصت دارند آثار خود شامل مقالات علمی و تحقیق در موضوعات فوق الذكر را به دبیرخانه همایش واقع در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد ارسال كنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار