باسمه تعالی

جشن ملی و حماسه آفرین انتخابات روز گذشته، برگ زرین و خوش نقش دیگری به کتاب قطور عزم و اراده ی ملت آگاه ایران اسلامی و لرستان سربلند افزود.

حضور پرشور و گسترده شما برادران و خواهران محترم در مراکز رای گیری  در جای جای استان بار دیگر اوج اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و استحکام ریشه های مردم سالاری دینی و دلبستگی عمومی به ارزش های انقلاب را در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشت و چشم دشمنان و بدخواهان و حاسدان را کور و دل دوستان و دلسوزان را شاد کرد. 

بدون تردید شما مردم فهیم و ارزشمند؛ پیروز و  سربلند این انتخابات بوده و گوهر گرانبهای اعتماد شما؛ بهترین پشتوانه برای تحقق اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سراسر کشور و استان لرستان است.
 
اینجانب با ستایش به درگاه حضرت حق تعالی و عرض اخلاص به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) و آرزوی سلامت و توفیق روز افزون برای رهبر معظم انقلاب، مراتب قدرشناسی و تشکر همه جانبه خود را تقدیم شما مردم نجیب و شریف استان  و یکایک عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی، امنیتی، انتظامی و سایر دست اندرکاران انتخابات کرده و آرزو می کنم و به فضل حضرت حق تعالی تمام رقابت های گذشته جای خود را به رفاقت و همدلی در مسیر پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر استان داده و صرف خدمت به مردم شریف و شایسته ی استان شود.


سید احمد میرعمادی

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار