باسمه تعالی

بی شک دوازدهم فروردین؛ بهاری است که دامان سپید و پرشکوفه اش، خوش ترین خاطره ای شد که برایمان به جای ماند.

صفای نهفته در عیدی لبخندها با نشان پیروزی انقلاب، تا همیشه تبلور عشق و آرمان هایمان بر سینه سبز و سپید و سرخ جمهوری اسلامی است.

دوازده فروردین، سالروز بلوغ فکری و سیاسی ملت ایران است؛ بعد از آن دیگر چهره آزادی، صورتکی رنگ پریده و افسرده برای خیمه شب بازی استبداد نشد؛ دیگر قامت استقلال این  خاک، رخت سیاه و پلاسیده وابستگی بر تن نداشته و نخواهد داشت.

بهاری که بر بال پرستوهای مهاجر، به ایران برگشت، نوید شکوفایی آینده ای پر امید را برای مان آورده بود.

گرچه آن روز که برگ های «آری» ما، ضامن اقتدار جمهوری اسلامی می شد، سلطه طلبان و اهالی استکبار، حقیرتر از آن بودند که آینده شکوهمند ایران اسلامی را در چارچوب اذهان بسته شان درک کنند، اما امروز، پس از ۳۸ سال از آن روز سرنوشت ساز، دیگر هیچ کس را یارای آن نیست که در استواری عزم و اوج شعور و حقانیت انتخابمان، تردید کند.

امروز و تا همیشه جمهوری اسلامی، ودیعه ای الهی است در دستان ما و فرزندان این آب و خاک، عزمشان را جزم کرده تا پرچم اقتداری که بر شانه شهیدانمان و به رهبری بنیانگذار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و نایب بر حق ایشان؛ ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)، برافراشته شده و در حال اهتزاز است، بر بالاترین قله های پیشرفت و ترقی افراشته ساخته و به دست صاحب غایی اش برسانند.

سید احمد میرعمادی

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد
 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید