باسمه تعالی

حضور مردم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری انتخابات نماد حرکت اسلامی در کشور و هدیه‌ی اسلام به ملت ماست.

هفتم اسفند ماه با عنایت الهی و حضور پرشور شما مردم آگاه و همیشه در صحنه، با شکوه هرچه تمام‌تر برگزار شد و جلوه زیبای دیگری از مردم‌سالاری دینی را در برابر چشم جهان اسلام و جهانیان به نمایش گذاشت.

استان لرستان دیگر بار شاهد حضوری بی‌نظیر و انتخابی با بصیرت و لبیکی جانانه به مقام معظم رهبری بود و مردم همیشه در صحنه استان لرستان کارنامه درخشان دیگری از خود در تاریخ انقلاب به یادگار گذاشت.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر  از حضور عظیم و غرورآفرین مردم همیشه در صحنه استان در عرصه تصمیم گیری برای سرنوشت کشور، از خداوند متعال توفیق همگان را در پاسداری از ارزش‏‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پیشرفت کشور و تعالی جامعه، مسئلت داریم و از همه کسانی که با تلاش و پیگیری خود زمینه تحقق این افتخار ملی اسلامی را فراهم کرده‌اند به ویژه شورای محترم نگهبان، وزارت کشور، دست‌اندرکاران اجرایی و نظارتی، نیروهای نظامی،   انتظامی، امنیتی و رسانه‌های عمومی به‌ویژه صدا و سیمای جمهوری اسلامی، قدردانی کرده و برای نمایندگان و منتخبین خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی آرزوی موفقیت دارم.

سیداحمد میرعمادی

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید