باسمه تعالی

یوم الله ۲۲ بهمن نمایش پیروزی اراده ملتی قهرمان و حق جو، اوج تجلی عظمت نیروی مردمی و یادآور وعده الهی است که ملت ایران با اعتقاد و ایمان به خداوند متعال برای مقابله با دشمنان اسلام به پا خاستند.

با گذشت بیش از سه دهه از عمر پر برکت و افتخار آمیز نظام جمهوری اسلامی و در آغاز دهه چهارم انقلاب، با وجود همه تحریم ها و توطئه های شیاطین و دشمنان همواره شاهد اقتدار و عظمت ایران اسلامی هستیم.

به طور قطع همه این افتخارات، در سایه الطاف خداوند متعال و پیروی از رهنمودهای امام راحل (ره) و رهبری حکیمانه و مدبرانه و دلسوزی رهبر معظم انقلاب و نیز اتحاد و انسجام ملت بزرگ ایران پدید آمده است.

اینجانب ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب پرافتخار اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به ندای ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)، از عموم مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان لرستان دعوت می کنم با حضور با شکوه در راهپیمایی عزتمند ۲۲ بهمن یک بار دیگر همگام و همراه با ملت سرافراز ایران اسلامی اراده پولادین و شکوه حضور خود را در حمایت از انقلاب اسلامی و پاسخ به استکبار جهانی به نمایش گذارند.

 مردم لرستان با گام های استوار، مشت های گره کرده و طنین شعارهای انقلابی یاد و خاطره شیرین پیروزی بهمن ۱۳۵۷ را در دل ها زنده کنند.

سید احمد میرعمای

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید