باسمه تعالی

بدون شک، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس از تدابیر اندیشمندانه حضرت امام خمینی(ره) به‌منظور حمایت همه جانبه مسلمانان جهان از قیام مردم مظلوم فلسطین نام‌گذاری شده است تا مردمان مسلمان جهان از ستمی که بر ملت ستمدیده فلسطین، هر روز بیشتر از گذشته روا داشته می‌شود، غافل نمانند.

امروزه روز قدس، شهرتی جهانی یافته و در اعماق دل‌ و جان ملت‌های جهان و به‌ویژه کشورهای اسلامی، نفوذ کرده است و ندای مظلومیت فلسطین را فریاد می‌زنند و خواهان رهایی ملت فلسطین از خشونت‌های بی رحمانه رژیم صهیونیستی هستند.

امسال همانند دیگر سال‌ها، دوشادوش مردم مسلمان و همه آزادی خواهان سراسر جهان با درک شرایط حساس کنونی و نیز و با وحدت و همدلی با حضور در مراسم راهپیمایی روز قدس نشان می‌دهیم هنوز کشتارهای غزه را فراموش نکرده‌ایم و چشم‌انتظار جمعه‌ای هستیم که با جوش‌وخروش مظلومیت غزه را فریاد زنیم و با لبیک به دعوت رهبر حکیم و فرزانه انقلاب، در صفوفی به هم پیوسته، نابودی صهیونیست و تمام اشغالگران متجاوز و غاصب در سراسر دنیا را از خدای متعال طلب خواهیم کرد و پیام مظلومیت مردم فلسطین و جهان اسلام را به گوش جهانیان خواهیم رساند.

اینجانب ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و اعلام حمایت از ملت مظلوم فلسطین، همگان را به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت می‌نمایم.

سید احمد میرعمادی

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید