آیت الله سید احمد میرعمادی  یکشنبه 31 شهریورماه در مراسم رژه نیروهای مسلح در مرکز لرستان با اشاره به هفته دفاع مقدس یادآور رشادت رادمردانی است که عظمت و عزت و استقلال و آزادی را به ارمغان آوردند، اظهار داشت: یاد و خاطره همه شهیدان به ویژه شهدای ۸ سال دفاع مقدس را گرامی می داریم.

وی با بیان اینکه خداوند متعال در قرآن به کسانی که مورد ظلم و ستم قرار گرفتند به دو چیز دستور داده است، یکی دفاع از خود و دوم وعده پیروزی و نصرت الهی تصریح کرد: در جنگ تحمیلی ملت بزرگ ایران اسلامی مظلوم واقع شدند و به همین جهت خدای متعال پیروزی و نصرت را به ملت وعده داده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه معمولا در هر جنگی دو سوال به وجود می آید، یکی اینکه چرا این جنگ ایجاد شده و دوم اینکه ثمره آن چه بوده است، افزود: جنگ تحمیلی نشان از یک برنامه حساب شده برای نابودی انقلاب اسلامی ایران بود. جنگ بر ما تحمیل شد چون ملت ایران نظام ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را سرنگون کرد و جزیره ثبات غرب به ادعای خود آمریکایی ها به واسطه انقلاب اسلامی ناامن شد.

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه امروز ۴۰ سال است که آمریکا و غرب احساس ناامنی می کند، ادامه داد: انقلاب تمام منافع غرب و آمریکا را در منطقه به خطر انداخت، برای اولین بار کشوری مستقل و آزاد به نام جمهوری اسلامی ایران در برابر ابرقدرت آمریکا ایستادگی کرد و در یک کلام اراده الهی و ولایت الهی در برابر ولایت شیطان ایستادگی کرد.

وی با بیان اینکه آمریکا و ایادی او همه دست به دست هم دادند تا خورشید انقلاب اسلامی را از بین ببرند و تنها چیزی که به ذهنشان رسیده این است که محاسبه غلط خود می توانند کار ایران را به پایان برسانند، تصریح کرد: خدای متعال اراده دیگری کرده است، اراده کرده است که ایران اسلامی به خاطر مظلومیت و قیام برای خدا پیروز شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه وعده خدا عملی شد و این جنگ تحمیلی آغازی شد برای حرکت پیروز و پرثمر دفاع مقدس، افزود: جنگ تحمیلی آزمونی سخت برای ایران بود و نخستین تجربه ایستادگی در برابر دنیای شرق و غرب بر کارنامه خود ثبت کرده است، ثمره دفاع مقدس تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران و استقلال ایران و تمامیت ارضی کشور شد.

آیت الله میرعمادی ادامه داد: ثمره دفاع مقدس ایمان و باور به وعده های الهی بوده است، ایمان به آنچه که خدای متعال نسبت به مومنین وعده داده است.

وی با اشاره به اینکه امنیت و اقتدار ایران اسلامی ثمره دفاع مقدس است که امروز آمریکا در برابر این اقتدار تسلیم شده است، گفت: اینکه امروز می بینید که ملت از گنجینه دفاع مقدس برخوردار است و مهم ترین ثمره دفاع مقدس تشکیل جبهه مقاومت اسلامی در منطقه است.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: امروز جبهه مقاومت اسلامی آنچنان قوی و قدرتمند پای به میدان گذاشته که آینده منطقه به دست جبهه مقاومت اسلامی خواهد بود.

آرشیو اخبار