آیت الله سید احمد میرعمادی 28 بهمن ماه در مراسم تشییع پیکر شهید «جابر بیرانوند» با اشاره به اینکه امروز پرچم اسلام و قرآن در جهان به اهتزاز درآمده است، اظهار داشت: آنچه امروز در سایه اسلام اتفاق می افتد به دلیل روشن شدن جایگاه اسلام است؛ دشمنان از هر کوششی مانند جنگ، ترور و اقدامات کور تروریستی برای ضربه زدن به اسلام و مکتب تشیع دریغ نمی کنند.  

وی با بیان اینکه دشمنان برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب هر روز توطئه ای جدید راه اندازی می کنند و برای آن ها فرقی نمی کند نیروی نظامی و انتظامی را هدف قرار دهند یا مردم کوچه و بازار را، افزود: هدف دشمن خاموش کردن چراغ اسلام است؛ اما دشمنان باید بدانند که فرزندان انقلاب تا آخرین قطره خون خود از اسلام و انقلاب دفاع کرده و با همه وجود برای گسترش اسلام تلاش می کنند.  

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه امروز دشمنان نیروهای مرزبان و حافظ امنیت ما را در زاهدان و در خرم آباد نیز افسران شجاع و فداکار نیروی انتظامی را هدف قرار می دهند؛ یادآور شد: شهید «جابر بیرانوند» افسری ورزیده، مخلص و فداکار بود.

وی با اشاره به اینکه شهید «جابر بیرانوند» براساس احساس مسئولیت، ماموریت‌های خاص را دنبال می‌کرد و شهادت زیبنده او بود، خاطرنشان کرد: امروز انقلاب اسلامی ایران با خون شهدا بالنده شده است.