آیت الله سید احمد میرعمادی 10 تیرماه در ستاد عفاف و حجاب لرستان با اشاره به اینکه اسلام می خواهد فرد و جامعه پاک و پاکیزه باشد، اسلام می خواهد خانواده در سلامت و آرامش باشد، خانواده پاک باشد، اظهار داشت: مسئله سلامت و پاکی از امور فطری انسان است؛ چطور در مسائل بهداشتی و پزشکی معتقدیم باید جلوی آلودگی ها را گرفت، در بهداشت روان هم باید جلوی آلودگی ها را گرفت.

اسلام دنبال استحکام نظام خانواده است

وی با بیان اینکه اسلام دنبال مسئله حفظ آرامش در خانواده ها و استحکام نظام خانواده است، تصریح کرد: خداوند مسئله حجاب و عفاف را هم برای مردان و هم برای زنان قرار داد، متاسفانه این مسائل خوب تبیین نشده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه حجاب و عفاف نمادی از نظام اسلامی است، برهنگی و تبرج نمادی از نظام جاهلیت است، قرآن صراحتا مسئله تبرج را ذکر کرده است، افزود: متاسفانه امروز جامعه دچار جاهلیت مدرن شده، جاهلیت مدرن این است که ادعای پیشرفت و تعالی دارد اما رفتارش رفتار ارتجاعی است.

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه این را باید بپذیریم که امروز در حال جنگ نرم با دشمن هستیم، امروز دو جبهه وجود دارد، یکی جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا یکی جبهه مستضعفین به رهبری رهبر معظم انقلاب ادامه داد: این دوجبهه هرکجا که اقتضا کند در برابر هم هستند، می خواهد در عرصه ورزش باشد یا حجاب باشد یا سیاست.

انقلاب اسلامی ایران مانع سلطه آمریکاست

وی با بیان اینکه امروز انقلاب به درختی تنومند و پرثمر تبدیل شده است، این درخت امروز سایه و ثمر داده و در برابر دنیا خود را نشان می دهد، تصریح کرد: استکبار این را نمی خواهد، مسئولان آمریکا می گویند باید آنقدر فشار بیاوریم تا مردم دنیا را تسلیم کنیم، بنابراین بحث سلطه است.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد افزود: الان انقلاب اسلامی ایران مانع سلطه آمریکاست، بحث فرعیات هم نیست، بحث این است نظام سلطه انقلاب را مانع سر راه خود می بیند، انقلاب هم تسلیم بشو نیست.

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه امروز بردگی زنان در غرب رایج است، بردگی جنسیتی در غرب حاکم است، اظهار داشت: یکی از نویسندگان اذعان کرده بود که بردگی جنسیتی که در غرب حاکم است در هیچ کشوری حاکم نیست؛ حالا این ها سخن از عدالت جنسیتی می زنند، عدالت آنان یعنی بردگی جنسی زنان برای یک عده.

اگر تصور کنیم پشت این مسائل بی حجابی و بی بند و باری دست بیگانه دخالت ندارد تصور باطلی است

وی با بیان اینکه این امر که تصور کنیم پشت این مسائل بی حجابی و بی بند و باری دست بیگانه دخالت ندارد تصور باطلی است، خیال است، تصریح کرد: امروز آمریکا دو اتاق جنگ تشکیل داده، یکی خزانه داری آمریکا که جنگ اقتصادی را به راه انداخته و دوم نهادهای اجتماعی که آمریکا آن ها را از نظر مالی حمایت می کند برای اینکه ارزش های اسلامی را از بین ببرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه امروز در جنگ نرم، در جنگ فرهنگی و اقتصادی قرار داریم، قطعا نباید تسلیم شویم، افزود: برخی فکر می کنند در بحث عفاف و حجاب تذکر فایده ندارد، نه ما به وظیفه خود عمل می کنیم، دستگاه های اجرایی به وظیفه خود عمل کنند.

دردناک است که رسانه ای دنبال مبارزه با حجاب است

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه خدا ما را پیروز می کند اگر به وظیفه خود عمل کنیم، بحث این است مسئول اسلامی به وظیفه خود عمل کند، گفت: امروز رسانه ها باید به وظیفه خود عمل کنند، دردناک است که رسانه ای دنبال مبارزه با حجاب است، دنبال کشف حجاب است.

وی با بیان اینکه قطعا دشمن دارد بی حجابی و بی عفتی را رواج می دهد، تصریح کرد: رئیس اداره ای که منشی او بد حجاب است چطور می تواند رئیس اداره نظام اسلامی باشد.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: گاهی از یک اداره ای گزارش می رسد که بانوان آن اداره حجاب را رعایت نمی کنند، آن اداره شورای امر به معروف هم دارد، در درجه اول گلایه را از آن شورا داریم.

زنان این استان در برابر کشف حجاب مقاومت کردند امروز هم در برابر هجمه استکبار جهانی مقاومت می کنند

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه مدیری در نظام اسلامی دختر و خانمش بدحجاب است، افزود: چرا ما خودباخته شده ایم، ما حافظ ارزش ها هستیم این ارزش ها را اعتقاد داریم باید ایستادگی کنیم روی آن ها، به وظیفه خود عمل کنیم.

وی با بیان اینکه مخصوصا امور بانوان استانداری می تواند نقش داشته باشد، همایش برگزار شود تبیین کننند فواید حجاب را و ایجاد انگیزه کنند، تصریح کرد: سوالات جوانان را پاسخ بدهند، چطور می شود زنان این استان در برابر کشف حجاب مقاومت کردند امروز هم در برابر هجمه استکبار جهانی مقاومت می کنند.