آیت الله سید احمد میرعمادی دوم فروردین ماه در دیدار مدیرکل و کارکنان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان، در نخستین روز سال ۹۸ که در بیت ایشان انجام شد، ضمن تبریک سال نو گفت: خدا را شکر وضعیت گردشگری در لرستان مناسب است و مدت اقامت مردم افزایش پیدا کرده که قطعاً مردم استان از بستر فراهم شده برای رونق گردشگری استفاده می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد  افزود: لرستان واقعاً مناطق گردشگری بکر زیادی دارد و هرچه بیشتر زیر ساخت‌ها را فراهم و این مناطق را معرفی کنیم، گردشگران بیشتری جذب می‌شوند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه جاذبه‌های گردشگری لرستان بکر است و معرفی آنها به افکار عمومی ضرورت فراوان دارد، تصریح کرد: بکر بودن ظرفیت‌های گردشگری لرستان مزیتی مهم نسبت به سایر استان‌ها است و فرصت مناسبی برای رونق صنعت توریسسم به شمار می‌رود که با توجه به این مزیت‌ها و ویژگی‌های دیگر که گردشگری لرستان دارد، با ایجاد زیرساخت‌ها و معرفی آنها می‌توان به رونق اشتغال و اقتصاد مردم کمک شایان کرد.

آیت الله میرعمادی مشارکت مردم در امر رونق گردشگری و بهره مندی از سود حاصل از آن را بسیار مهم برشمرد و تصریح کرد: گردشگری نباید حالت حاکمیتی پیدا کند؛ بلکه باید وجهه مردمی داشته باشد و مردم خودشان صنعت گردشگری را اداره کنند و پذیرای گردشگران و مسافران باشند.

وی افزود: دولت باید زیرساخت‌ها را فراهم کند و دستگاه‌های حاکمیتی نظارت و سیاستگذاری نمایند که مشکلی به وجود نیاید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار