آیت الله سید احمد میرعمادی 23 دی ماه در دیدار با مدیرکل و کارکنان صدا و سیمای مرکز لرستان در سخنانی با تاکید بر لزوم توجه به مباحث مختلف در صدا و سیما برای جذب مخاطبان، اظهار داشت: یکی از عواملی که باید از سوی صدا و سیما مدنظر قرار گیرد سرعت در اطلاع رسانی است.

وی با تاکید بر لزوم توجه به موضوع جذابیت در اجرای برنامه های صدا و سیما، عنوان کرد: همچنین محتوای برنامه های صدا و سیما باید با دقت پیگیری شود.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد در ادامه با تاکید بر لزوم توجه به موضوع کیفیت در برنامه های صدا و سیما، بیان داشت: در این راستا باید اقدام به ساخت فیلم و سریال های فاخر در صدا و سیمای مرکز استان کرد.

آیت الله میرعمادی با اشاره به بخش خبری صدا و سیمای مرکز لرستان، ادامه داد: در این راستا دقت در گزینش سخنانی که دارای ارزش خبری هستند باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی فعالیت ها و پروژه های در حال اجرا در سطح استان از سوی صدا و سیمای مرکز لرستان، تصریح کرد: باید دستاورد و نتیجه این فعالیت ها و پروژه ها به مردم اطلاع رسانی شود.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد همچنین توجه به زبان و گویش های محلی را یکی از عوامل اثر گذاری برنامه های صدا و سیما عنوان کرد و گفت: استفاده از نیروهای هنرمند متعهد، توانمند، خلاق و نویسنده نیز باید در صدا و سیمای مرکز استان مورد توجه قرار گیرد.

آیت الله میرعمادی همچنین با تاکید بر لزوم توجه به مسائل معیشتی نیروهای دستگاههای اجرایی از طریق تولید برنامه های مختلف در این زمینه از سوی صدا و سیمای لرستان، عنوان کرد: صدا و سیمای مرکز استان باید با برنامه های مختلف زبان گویای مردم باشد.