حجت الاسلام والمسلمین ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا 15 آبان ماه با آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد دیدار کرد.

نیروی انتظامی در برخورد با مردم حکیمانه، به موقع و به هنگام عمل می کند

حجت الاسلام ادیانی در این دیدار با بیان اینکه ولایت پذیری در سایه برکت مقام عظمای ولایت در صدر است، گفت: اراده و عزم فرماندهان و شخص فرمانده ناجا برای تحقق مطلوب تدابیر رهبری است.

وی با بیان اینکه کار در نیروی انتظامی بسیار سخت و همه دستور العمل ها برابر موازین اسلامی است، افزود: نیروی انتظامی در برخورد با مردم، حکیمانه، به موقع و به هنگام عمل می کند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ادامه داد: انگیزه برای رسیدن به این مطلوب، فضای همدلی و هماهنگی را می طلبد ضمن این که ما به دنبال اقتدار معنوی هستیم.

حجت الاسلام ادیانی با بیان اینکه نیروی انتظامی یک نیروی بصیر و با بصیرت دینی است، گفت: پلیس با بصیرت صحنه را می بیند و تصمیم می گیرد.

تلاش نیروی انتظامی با در کنار مردم بودن احساس می شود

در ادامه این دیدار،  نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه نیروی انتظامی لرستان، نیرویی سختکوش و با تجربه است، گفت: پلیس استان نسبت به گذشته رشد بسیار خوبی داشته است.

آیت الله سید احمد میرعمادی با اعلام رضایت از مجموعه انتظامی استان، گفت: همراهی نیروی انتظامی با مردم و در کنار مردم بودن احساس می شود.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی نیروی فعال در جامعه است، گفت : پلیس در تمامی مراسمات در صحنه حاضر و همراه با مردم بود.