نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد شنبه ۱ اردیبهشت به مناسبت میلاد فرخنده علمدار کربلا، حضرت ابوالفضل العباس(ع)  با چند نفر از جانبازان این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

آیت الله میرعمادی در این دیدارها که در راستای اجرای طرح علمداران حماسه و گرامیداشت روز جانباز برگزار شد؛ ضمن ابلاغ سلام مقام معظم رهبری گفت: جانبازان چراغ راه انقلاب هستند و در راهی که انتخاب کردند ثابت قدم هستند.

وی افزود: جانبازان عزیز سند حقانیت جمهوری اسلامی ایران بوده و اسطوره های ایثار و مقاومت هستند و به برکت وجود جانبازان است که خداوند برکات و نعمات خود را بر ما ارزانی می دارد.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: در عصر حاضر نعمت بزرگ امنیت و وضعیت مطلوب کشور مرهون خون شهدا و جانفشانی جانبازان و آزادگان است که حق عظیمی بر گردن همه ما دارند.

آیت الله میرعمادی افزود: مقام معظم رهبری امسال تأکید داشتند که در دیدار جانبازان، نسل جوان را نیز همراه خود برده تا ارتباط این نسل با نسل دهه ۶۰ و اتفاقات و وقایع آن زمان برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن ایام برقرار شود و در همین راستا چند نفر از جوانان را در این دیدارها به همراه خود آورده ایم.

در این دیدارها، محمود زرین جویی سرپرست بنیادشهید و امور ایثارگران لرستان و هادی پور رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران خرم آباد نیز حضور داشتند که با جانبازان ۷۰% رضا مروتی، احمد حسینی و یوسف نصیری دیدار کردند.

آخرین اخبار