آیت‌الله سید احمد میرعمادی شنبه ۱ اردیبهشت در دیدار با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد واحد خرم‌آباد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: خوشحالیم که در دانشگاه آزاد اسلامی مجموعه‌ای کنار هم قرارگرفته‌اند که اهداف بلند انقلاب اسلامی را دنبال می‌کنند.

وی گفت: مقام معظم رهبری نظریات بسیار مهمی در رابطه با تولید علم، نهضت نرم‌افزاری، کرسی‌های آزاداندیشی، روی آوردن دانشگاه‌ها به سمت نوآوری‌ها و اختراعات و کارآفرینی دارند که احساس می‌شود این اهداف آن‌گونه که شایسته است عملیاتی نشده‌اند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد تأکید کرد: ما وظیفه‌داریم که فارغ‌التحصیلانی دل‌بسته به‌نظام، انقلاب و مملکت تربیت کنیم تا این اهداف و نظریات مقام معظم رهبری را عملیاتی کنند زیرا اعتقاد راسخ داریم که راه سعادت و کمال دانشگاه‌ها و جامعه عمل به همین نظریات است.

آیت‌الله میرعمادی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اگر به‌درستی تحلیل کنیم خواهیم دید که در یک دانشگاه مطلوب بایستی آموزش در حد اعلی، رابطه استاد و دانشجو یک رابطه صمیمی، پژوهش مطابق با نیازهای جامعه و فارغ‌التحصیلان آن کارآفرین و صاحب‌فکر باشند.

وی تشکیل یک مجموعه دل‌بسته به‌نظام، ولایت و رهبری، ایجاد انگیزه حرکت در مسیر ولایت و هم‌افزایی در قالب مشورت‌های علمی و توجه به مسئله فرهنگ و اشتغال را ازجمله مواردی برشمرد که در دانشگاه‌ها باید موردتوجه قرار گیرند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد بها دادن به اساتید را امر قابل‌توجهی عنوان کرد و گفت: باید نشست‌های مختلفی با اساتید داشت و نباید اساتید را سکولار بار بیاوریم زیرا دانشگاه‌ها در دست اساتید است.

حجت‌الاسلام قدرتی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان نیز با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: به فضل الهی دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر پیشرفت است و در همه زمینه‌های آموزشی و پژوهشی موفقیت‌های ارزشمندی به دست آورده است.

وی ساخت خودروی «هیبریدی اسبیکو» در واحد خرم‌آباد را یکی از موفقیت‌های به‌دست‌آمده در این واحد دانشگاهی عنوان کرد و گفت: امیدواریم با حمایت بیش‌ازپیش شما و تلاش همه مسئولین دانشگاه در سایه ولایت هر چه‌بهتر به‌پیش برویم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید