آیت‌الله سیداحمد میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آبادچهارشنبه، سوم آبان در دیدار با مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان و جمعی از کارکنان این اداره‌کل، با اشاره به خلأ یک منبع کامل از حضور رزمندگان استان لرستان و حماسه‌آفرینی آنان در هشت سال دفاع مقدس، گفت: باید این خلأ برطرف شود تا همگان نقش استان لرستان در دفاع مقدس را بدانند.

وی افزود: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، مسئولیت بسیار سنگینی بر دوش دارد و کارهای تحقق نیافته زیادی در عرصه دفاع مقدس هنوز بر زمین مانده است که باید با همت مسئولین و سیاست‌گذاری این بنیاد به سرانجام برسد.

آیت‌الله میرعمادی  اضافه کرد:  مرکز فرهنگی دفاع مقدس، به‌عنوان یک ضرورت به‌شمار می‌آید، چرا که دفاع مقدس یک گنجینه است که مایه عبرت و افتخار ماست.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان، خواستار توجه به آثار کیفی در زمینه دفاع مقدس شد و افزود: لشکر ۵۷، لشکر ۸۴، بسیج، جهاد سازندگی و نیرو‌های مردمی استان، نقش خوبی را در دوران دفاع مقدس ایفا کردند و حماسه‌ها آفریدند، ولی تاکنون نتوانسته‌ایم تولید محتوای مطلوب و مورد نیاز جامعه را در این زمینه داشته باشیم.