آیت‌الله سید احمد میرعمادی سه‌شنبه ۳ مرداد در دیدار با رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اظهار داشت: نه تنها در لرستان بلکه تمام استان های کشور از برکات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در ابعاد گوناگون بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و بنیاد برکت وابسته به این ستاد در جهت محرومیت‌زدایی که یکی از آرمان‌های حضرت امام(ره) و جزو تاکیدات مقام معظم رهبری است، فعالیت دارند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد تصریح کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و زیرمجموعه‌هایش در استان لرستان در بخش ساخت مدرسه، مساجد، ایجاد اشتغال، تولید، بهداشت و درمان و اعطای وام‌های قرض‌الحسنه به جوانان اقدامات بسیار خوب و پربرکتی انجام داده‌اند.

آیت‌الله میرعمادی با تاکید به اینکه این ستاد از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است، بیان کرد: مردم لرستان مردم ولایت مداری هستند و انتظار این است که ستاد نقش گسترده‌تری در استان لرستان داشته باشد.

وی افزود: امیدواریم در این سفر در بخش عمران، زیربنایی، تولید، اشتغال و زیرساخت‌های فرهنگی برکاتی شامل حال استان شود.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: فضای استان مستعد استقبال از این برنامه‌ها است و خدمات اجرایی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برخواسته از اندیشه ولایی است که ماندگار و موثر و پایدار خواهند بود.