آیت الله سید احمد میرعمادی سه‌شنبه ۱ فروردین در دیدار با مسئولان اداره کل آموزش و پرورش لرستان گفت: فصل بهار و زنده شدن طبیعت در آیات قرآنی و روایات اسلامی آیت و نشانه ای برای اهل تفکر و تدبر است.

وی فصل بهار را فصل رویش و زندگی دانست و افزود: از این فرصت باید استفاده کرد و به سمت جلو گام برداشت.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد ایستایی و رکود را تهدیدی جدی برای انسانها عنوان کرد و اظهار داشت: روایات اسلامی ما را به تحول و تغییرات مثبت در زندگی فردی و اجتماعی دعوت کرده و از اینکه دو روز از زندگی ما مثل هم سپری شود؛ برحذر داشته است. 

آیت الله میر عمادی در ادامه خدمت به مردم، تلاش و کوشش در عرصه تعلیم و تربیت را کاری مهم و ارزشمند عنوان کرد و افزود: کار در عرصه تعلیم و تربیت به انسان نشاط و پویایی می دهد و خستگی ناپذیر است.

فرصت خدمت در عرصه تعلیم و تربیت ارزشمند است

وی در ادامه بر این نکته تاکید کرد که در تعلیم و تربیت عشق، انگیزه و رشد وجود دارد  و تصریح کرد: فراگیری علم و دانش را باید از گهواره تا گور دنبال کرد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد فرصت خدمت در عرصه تعلیم و تربیت را برای مسئولان اداره کل آموزش و پرورش ارزشمند برشمرد و اظهار داشت: منصب تعلیم و تربیت منشاء تغییر و تحول در آموزش و پرورش جامعه است و حال انسان ها را به نیکویی تغییر می دهد.

آیت الله میرعمادی تصریح کرد: هر زحمت و تلاشی که در آموزش و پرورش انجام شود، قطعاً مورد رضایت خداوند متعال است و خشنودی پرودگار را به دنبال خواهد داشت.