آیت الله سید احمد میرعمادی سه‌شنبه ۱ فروردین در دیدار با سردار قنبری فرمانده انتظامی استان و مجموعه این فرماندهی اظهار داشت: نیروی انتظامی همیشه آماده و حاضر در همه صحنه ها بوده و به شکر خداوند کارنامه درخشانی داشته است.

وی ایمان و اخلاص و تجربه نیروهای مسلح را عنصر قدرت آفرین دانست و از مجموعه پلیس لرستان در خصوص امنیت مطلوب استان و نظم و امنیت چهارشنبه آخر سال، تقدیر و تشکر کرد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد امنیت حاکم در ایران اسلامی را  بی نظیر خواند و گفت: بی تردید امنیت و آرامش مدیون خون شهیدان، وحدت مردم و تلاش های گسترده امنیت آفرینان نیروهای انتظامی و دستگاه های امنیتی است.

آیت الله میرعمادی با اشاره به حضور بسیار ملموس و محسوس پلیس افزود: امروز ایران اسلامی قدرتمند منطقه است و به شکر خداوند قدرت و امنیت کشور نیز در جهان مثال زدنی است.

وی عملکرد نیروی انتظامی لرستان را رضایت بخش خواند و تصریح کرد: امروز بحمدالله سکان نیروی انتظامی در استان در دستان فرماندهی مومن، ولایی، مدیر و مدبر است که جا دارد از تلاش های شبانه روزی سردار قنبری و مجموعه نیروی انتظامی لرستان به پاس امنیت حاکم در استان تقدیر و تشکر کنم.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به این که همه برکات در سایه امنیت است، تصریح کرد: اگر امنیت نباشد هیچ چیز وجود ندارد پس باید خدا را شکر کنیم که مسئولیت این امنیت به شما سپرده شده است.