آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد سه‌شنبه ۱ فروردین همزمان با آغاز سال نو به دیدار خانواده شهید زنده لرستانی سید نورخدا موسوی رفت و از این شهید زنده سرکشی کرد.

آیت الله میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در این دیدار اظهار داشت: جانبازان آیینه تمام نمای فداکاری و از خود گذشتگی هستند که نه تنها نمادی بی بدیل از صبر و استقامت هستند بلکه پرچمدار عرصه مقاومت هستند.

وی با تاکید بر فداکاری جانبازان اظهار داشت: همه ما باید در تمامی امور زندگی خود روحیه مثال زدنی جانبازان را سرلوحه کار قرار دهیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد خاطر نشان کرد: جانبازان شهدای زنده هستند که جان نثاری آنان در راه تحقق اهداف نظام مقدس اسلامی و دفاع از کیان کشور است.

ایران با وجود جانبازان در بالندگی و عزت است

آیت الله میرعمادی با تجلیل از صبر و استقامت جانبازان و خانواده های گرانقدر آنها افزود: جانبازان سفیران شهدا و پاسداران احیاء فریضه امر به معروف و نهی از منکر هستند که با وجود پربرکت آنها فرهنگ ایثار و شهادت و سبک زندگی اسلامی در جامعه ترویج و نهادینه شده است.

وی با اشاره به رشادت های این دلیرمردان در عرصه های نظم و امنیت و دفاع از کیان ایران اسلامی خاطر نشان کرد: ایران اسلامی با وجود این غیور مردان همیشه در بالندگی و عزت به سر خواهد برد.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد ادامه داد: وظیفه ما این است که قدردان جانبازان باشیم چرا که تمامیت کشور و استقلال و آزادی آن با رشادت و از جان گذشتگی این بزرگ مردان به دست آمده و این سرمایه های ارزشمند در هر زمان و مکانی باید تجلیل و ارزشگذاری شوند.