آیت الله سید احمد میرعمادی یکشنبه 15 مهرماه در دیدار با فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی لرستان با اشاره به اینکه امروز در یک پیچ تاریخی قرار داریم و دشمن در کمین ماست، اظهار داشت: امروز دشمنان به دنبال ایجاد یاس، ناامیدی و نارضایتی عمومی در جامعه هستند.

دشمن در همه میدان ها شکست خورده است

وی با بیان اینکه تشدید تحریم ها و جنگ روانی نیز برای همین منظور است، تصریح کرد: دشمن در جنگ با ایران شکست خورد، در صدور قطعنامه علیه ایران شکست خورد، در عرصه تهاجم فرهنگی شکست خورد و در همه میدان های اجتماعی، سیاسی و نظامی شکست خورد و امروز به این نتیجه رسیده که با جنگ روانی کار خود را پیش ببرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد افزود: تنها چیزی که دشمن امروز دنبال می کند این است که در عرصه اقتصاد و در مورد نیازمندی های اولیه مردم نارضایتی عمومی و یاس ایجاد شود.

نیروی انتظامی خط مقدم مقابله با توطئه های اقتصادی دشمن است

آیت الله میرعمادی با تاکید بر اینکه در این میدان نیز خط مقدم نیروی انتظامی است، نیروی انتظامی خط مقدم مقابله با توطئه های اقتصادی دشمن است، ادامه داد: دشمن این فشارها را می آورد و نیروی انتظامی در مقابل باید برای برقراری نظم و امنیت ورود پیدا کند.

عوامل ایجاد امید در دل مردم شناسایی شود

وی با اشاره به اینکه باید عوامل ایجاد امید در دل مردم شناسایی شود، گفت: در مقابل عوامل ایجاد کننده یاس و ناامیدی نیز باید شناسایی شود، ما با مردم مقابله نمی کنیم بلکه با عواملی که باعث یاس می شود مقابله می کنیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد یادآور شد: در همین قضیه اعتصاب کامیون داران، ما صدها نفر کامیون دار داریم اما در میان آن ها ۱۰ تا ۱۵ نفر ایجاد اختلال کرده اند که با آن ها برخورد شد.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه باید عوامل امید آفرین را شناسایی کنیم، باید بهترین، راحت ترین و با سهولت ترین خدمت را به مردم ارائه دهیم، تصریح کرد: نیروی انتظامی با مردم سر و کار دارد، باید بهترین خدمت را به مردم ارائه دهد.

حفظ وحدت و انسجام عمومی موجب امید آفرینی می شود

وی با تاکید بر اینکه هرچه خدمت خالصانه کنیم، امید مردم بیشتر می شود، افزود: حفظ وحدت و انسجام عمومی موجب امید آفرینی می شود، وحدت بین نیروهای مسلح، مردم، مسئولان و مردم و وحدت بین آحاد جامعه نیاز امروز جامعه است.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه برخی دائما دارند تخم تفرقه و اختلاف در میان مردم می پاشند، اختلاف افکنی کرده و بدبینی ایجاد می کنند، اظهار داشت: برخی تنها آفریده شده اند که تهمت بزنند و افترا ببندند، دائما دارند شیطنت می کنند و شر از وجودشان می بارد.

نیروی انتظامی مظهر اقتدار است

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه باید بدبینی و گمان های بد را کنار بگذاریم تا انسجام حفظ شود، تصریح کرد: اقتدار و امنیت امید آفرین است؛ وقتی نیروی انتظامی سلطان سکه را دستگیر می کند امید ایجاد می شود، نیروی انتظامی مظهر اقتدار است.

وی خاطرنشان کرد: وقتی عامل سکه ثامن دستگیر می شود، سپاه با موشک های خود نقطه تجمع تروریست ها را می زند، مردم امیدوار و خوشحال می شوند.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه نگذاریم امنیت کشور مورد خدشه قرار بگیرد یا دچار تزلزل شود، ادامه داد: امروز همه وظیفه داریم تلاش کنیم امید در دل مردم ایجاد شود و یاس را از بین ببریم.

آرشیو اخبار