مراسم اختتامیه جلسات تفسیر قرآن آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد شامگاه سه شنبه  15 تیرماه در محل مسجد بعثت خرم آباد برگزار شد

در این مراسم از افرادی که اقدام به حفظ سوره مبارکه رعد و تدوین و جمع بندی سلسله مباحث جلسات مختلف تفسیر قرآن کرده اند با اهدای جوایزی تجلیل شدند.

 برگزیدگان مسابقه هر شب مباحث مربوط به تفسیر سوره مبارکه رعد تجلیل شدند و  تقدیر از دست اندرکاران برگزاری جلسات تفسیر سوره رعد طی ۲۹ شب ماه مبارک رمضان از دیگر بخش های این برنامه بود.

همچنین اهدا لوح تقدیر به خیران کمک کننده برای برگزاری این جلسات تفسیر قرآن، تقدیر از قاریان، عوامل صدا و سیما برای پوشش تلویزیونی جلسات تفسیر قرآن، تقدیر از خبرگزاری مهر و خبرگزاری ایکنا برای پوشش خبری همه جلسات تفسیر قرآن ماه رمضان و ... از یگر برنامه های مراسم اختتامیه جلسات تفسیر قرآن نماینده ولی فقیه در لرستان بود.

 جلسات تفسیر قرآن نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به طور مستمر در طول ۹ سال گذشته در مساجد، ادارات و مراکز دانشگاهی سطح استان برگزار شده است.
در این راستا در طول ۹ سال گذشته و در ماه مبارک رمضان جلسات تفسیر قرآن به مدت سه سال در مسجد علوی و شش سال در مسجد بعثت خرم آباد دایر شده است.

علاوه بر جلسات تفسیر برگزار شده در ماه مبارک رمضان هر هفته جلسات تفسیر قرآن به همت نماینده ولی فقیه در لرستان به صورت مستمر با حضور اقشار مختلف مردم برگزار و فیلم ضبط شده آن در شبکه افلاک پخش می شود.

در جریان این مراسم نورانی آیات زیبای کلام وحی توسط قاریان ممتاز لرستانی قرائت و سپس تفسیر مربوط به هر کدام از آیات برای حاضران گفته می شود تا در فرصت ۹ سال گذشته این مجلس بخش عمده ای از سوره های مختلف قرآن تفسیر و زمینه آشنایی بیشتر حاضران با کلمات نورانی وحی فراهم شود.

 خیران برای برگزاری جلسات تفسیر قرآن و همچنین برنامه اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان این جلسات ۲۰ میلیون تومان کمک کردند.

آرشیو اخبار