تمبر یادبود جلسات تفسیر قرآن «آیت الله سید احمد میرعمادی» نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در حاشیه جلسه تفسیر قرآن و با حضور مسئولان شرکت پست لرستان رونمایی شد.

حجت‌الاسلام اصغر دانشی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه لرستان در سخنانی بابیان اینکه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شاهد گسترش فرهنگ قرآن و معارف در کشور هستیم اظهار داشت: در استان شهیدپرور و ولایت مدار لرستان نیز به برکت وجود نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد شاهد گسترش این فرهنگ و برگزاری جلسات تفسیر، جزء خوانی و جمع خوانی قرآن کریم هستیم.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری بر ضرورت توجه و ترویج فرهنگ قرآن و معارف در جامعه عنوان کرد: در این راستا نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد با ارتباط و تعامل با اقشار مختلف جامعه به‌خصوص جوانان پیگیر گسترش این فرهنگ در استان هستند.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه لرستان بابیان اینکه جلسات تفسیر قرآن نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد حدود ۱۲ سال است که در لرستان برگزار می‌شوند تصریح کرد: امسال نیز مانند سال های گذشته این جلسات در مسجد بعثت خرم‌آباد برگزار و در قالب آن سوره مبارکه «زمر» از سوی «آیت‌الله میرعمادی» تفسیر شد.

حجت‌الاسلام دانشی با اشاره به رونمایی از کتاب تفسیر سوره «حدید» نوشته نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد بیان داشت: این کتاب مربوط به تفسیر سوره «حدید» بوده که در ماه مبارک رمضان سال گذشته از سوی ایشان تفسیر شد.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات حفظ سوره «زمر» در ایام ماه رمضان امسال بیان داشت: همچنین مسابقات جزوه برداری از جلسات تفسیر سوره «زمر» نیز برگزار می‌شود و هر شب نیز به ۱۵ نفر که در مسابقات تفسیر قرآن شرکت کردند هدایایی اهدا شد.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه لرستان از ایجاد ستاد تفسیر قرآن در استان خبر داد و گفت: اقدامات و برنامه‌های جلسات تفسیر قرآن در این ستاد پیگیری و اجرا می‌شوند.

آرشیو اخبار